Limfodrenažinis masažas – tai viena iš galimybių ne tik puoselėti savo išvaizdą, bet gerinti bendrą savijautą bei spręsti įsisenėjusias sveikatos problemas. Pradėsime nuo to, jog limfodrenažinis masažas gali būti atliekamas rankomis ir aparatu.

Limfodrenažiniai masažai rankomis – tai speciali viso kūno masažo technika, kurios metu masažisto judesiai akcentuojami limfos tekėjimo kryptimi. Dėl to stipriai suaktyvėja kraujo apytaka, medžiagų apykaita, iš organizmo pašalinami toksinai ir nereikalingi skysčiai. Masažo metu efektyviai stimuliuojama visa limfos sistema, todėl pagerėja bendra organizmo savijauta, išnyksta patinimai bei įvairūs paburkimai, stiprėja kraujagyslės, paskaistėja oda.

Šiomis dienomis vis populiaresnis tampa limfpdrenažinis masažas aparatu. Verta paminėti, jog šios procedūros gali būti atliekamos tiek įvairiuose grožio puoselėjimo salonuose, tiek namuose. Visgi, anot Grakstuole.lt grožio specialistų, pradėti šią praktiką namuose tikrai nėra protinga. Limfodrenažinio masažo aparatai kainuoja išties nepigiai. Galbūt verta juos išbandyti su profesionalų pagalba? Juolab, jog patyrę specialistai leis suprasti ir išmokti pasirinkti visas jūsų konkrečiu atveju reikalingiausias procedūras. Jos bus vienokios,  jeigu pagrindinis jūsų tikslas – kova su celiulitu, kitokios, kai norėsite numesti svorio ir dar kitokios – jeigu norėsite sustiprinti bendrą raumenų tonusą.

Viena iš populiariausių priežasčių, kodėl pasirenkama limfodrenažinis masažas aparatu – kova su celiulitu. Dažnai moterys kovoje su apelsino žievelės oda pasitelkia itin brangius kremus. Ekspertai sako, jog tai retai būna veiksminga, paprastai tik pačioje celiulito atsiradimo pradžioje. Tuo tarpu, reguliarus limfos masažas aktyviai stimuliuoja riebalinį sluoksnį, priversdamas jį tirpti ir neleisdamas vėl sugrįžti.

Limfos masažas efektyviai prisideda ir prie organizmo valymo bei imuninės sistemos stiprinimo. Išvalius organizmą, galėsite ne tik efektyviau mesti svorį, bet ir gydyti kitas įsisenėjusias ligas bei gerinti bendrą savijautą. Tik švarus organizmas mamsimaliai gali priimti ir išnaudoti gaunamą vaistų, kompleksinių  vitaminų bei įvairių gydymo praktikų teikiamą pagalbą.

Limfodrenažinis masažas bus puikus pagalbininkas jeigu skundžiatės koją ir rankų tinimu. Tai dažnai atsitinka dėl per didelių skysčių sankaupų. Be abejonės, jeigu problema įsisenėjusi, prireiks ilgesnio ir reguliaraus procedūrų komplekso. Tačiau pagerėjusi savijauta tikrai to verta.

Jeigu netekote daug svorio ir jus vargina odos perteklius, limfodrenažinis masažas – pirmoji pagalba. Taip pat, tai gali būti puikiu pasirinkimu po nėštumo. Oda susitraukia, tampa elstingesnė ir labiau spindi. Dar kartą pasikartosime, jog poveikis dažnai matomas jau po pirmųjų limfodreanažinio masažo procedūrų. Tačiau, norint efektyvesnio rezultato, turėtumėte save nuteikti reguliariam jo naudojimui.

Ankstesnis straipsnisNaujos statybos butai – Jūsų svajonių namai
Kitas straipsnisMalkinė – kiemo puošmena, ar būtinybė?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here