Ieškantiems naujo būsto labai svarbu, jog būtų jis ekonomiškas, erdvus, jaukus. Taip pat būtų puikus susisiekimas, pavyzdžiui, tiek su parduotuvėmis, tik su įvairiomis švietimo ar gydymo įstaigomis. Bene geriausias variantas – naujos statybos butai. Šiame straipsnyje atskleisime dėl kokių priežasčių žmonės renkasi būtent juos. Apžvelgsime jų privalumus ir trūkumus. Taip pat pateiksime dokumentų sąrašą, kuriuos reikia turėti, norint pirkti šį nekilnojamą turtą.

Naujos statybos butai – dėl kokių priežasčių žmonės juos renkasi?

  • Modernios aikštelės – ne paslaptis, kad naujos statybos butai planuojami kitaip, nei senieji butai. Čia yra naujai įrengtos automobilių laikymo aikštelės ir žaidimų aikštelės vaikams.;
  • Mažos išlaidos komunalinėms paslaugoms – šių butų statytojai naudoja šiuolaikiškas, naujas medžiagas, kurios yra daug geresnės, nei tos, kurios buvo naudojamos, kai buvo statomi seni butai. Apšiltinimo medžiagos leidžia savininkams taupyti lėšas, nes tokie nauji butai yra labai šilti bei ekonomiški. Taip pat yra įrengta itin taupi elektros sistema.;
  • Buto kaina atperka jų kokybę – už tokią kainą, kurią sumokėsite už naują statybą, Jūs turėsite naują pastatą su puikiomis medžiagomis. Jums nereikės rūpintis remontu, kuris senos statybos bute kainuotų labai brangiai. Spalvingas namo išorės fasadas ir laiptinės  teiks daug gerų emocijų.

Naujos statybos butai – jų privalumai ir trūkumai

Privalumai:

  • Komfortas, nedidelės sąskaitos, šviesa, erdvė ir tiesiog nuostabus jausmas būnant namuose;
  • Aplink šiuos namus palaikoma tvarkinga ir švari aplinka, žaidimų aikštelės, kai kur net yra apsaugoti kiemai – įeiti gali tik magnetinį raktą turintys tam tikros gatvės butų gyventojai.

Trūkumai:

  • Kai kurie naujos statybos namai statomi labai prastai orientuotoje miesto vietovėje;
  • Patys prasčiausi naujos statybos butai pasižymi tokiomis problemomis, kaip drėgmei pralaidžios sienos, kiauros lubos ir kiti brokai.

Dokumentų sąrašas, kuriuos reikia turėti, norint įsigyti naują butą

Jei nusprendėte pirkti butą, namą ar kitą nekilnojamąjį turtą, tvirtinant sandorį pas notarą Jums reikės tik:

  • Asmens dokumento – asmens tapatybės kortelės ar paso;
  • Jei turtą perkate ne savomis lėšomis – sutarties su kredito įstaiga (banku) dėl paskolos išdavimo arba jų garantinio rašto, kad paskola būtų suteikta;
  • Nacionalinės Žemės Tarnybos pažymos (tik perkant žemės ūkio paskirties sklypą).

Apibendrinant, galima teigti, jog naujos statybos butai lyg svajonių namai. Juose gyvendami jausitės komfortiškai, gausite ženkliai mažesnes sąskaitas už komunalines paslaugas. Tokį butą Jums padės įsigyti Nekilnojamo turto brokeriai – nedvejokite ir jau dabar kreipkitės į juos!

Ankstesnis straipsnisPriežastys, kodėl verta sveikai maitintis
Kitas straipsnisLimfodrenažinis masažas: nauda ir galimybės

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here