Gyvenimas Vilniuje atveria daug galimybių ir leidžia naudotis daugybe privalumų. Todėl kiekvienais metais naujakuriai ieško vis įdomesnių, vis šiuolaikiškesnių pasirinkimų. Dažniausiai Vilniuje ieškoma būtų. NT vystytojai siūlo platų jų pasirinkimą ir kuria tikrai įspūdingus projektus. Pavyzdžiui, itin populiarūs nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje.

Kodėl verta gyventi Vilkpedėje?

    • Šalia parko. Vilkpėdė gyvenimui yra išskirtinė Vilniaus vieta. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi miesto ritmu ir mėgautis gamtos apsuptimi bei ramybe. Žinoma, jog labiausiai lankomas objektas čia yra Vingio parkas. Ištisus metus čia žmonės lankosi, leidžia savo laiką, dažnai atvyksta ir iš kitų rajonų. Todėl jeigu visuomet svajojote gyventi parko kaimynystėje ir mėgautis jo vaizdais bei ramybe, Vilkpėdė yra geriausias pasirinkimas Jums.

    • Gamta. Negana to, čia teka Neris, kuris taip pat traukia naujakurius. NT vystytojai siūlo pasinaudoti tuo ir rinktis butą Neries krantinėje kuriamame kvartale. Tik įsivaizduokite gyvenimą, kai kiekvieną rytą galite išeiti pasivaikščioti ar pabėgioti Neries krantine, o vakarais mėgautis pasivaikščiojimu prie upės.

    • Privatumas. Visi NT projektai, kuriuose kuriami nauji daugiabučių kvartalai kuriami taip, kad daug dėmesio juose skiriama gyventojų privatumui. Pasirinkę tokį sprendimą, gyvensite privačioje teritorijoje su įėjimo kontrole, stebimomis vaizdo kameromis ir galėsite jaustis saugiai.

    • Tvarus požiūris. Naujos statybos butai yra populiarus pasirinkimas, nes tai modernūs ir tvarūs projektai. Visi nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje yra aukščiausios klasės, todėl tai kokybiški projektai. Statant šiuos daugiabučius naudojamos tik tvarios medžiagos, kad pastatai būtų ne tik gražūs, bet ir prisidėtų prie aplinkos tausojimo, šiuolaikiškų sprendimų įgyvendinimo.

    • Laisvalaikio galimybės. Gyventi Vilkpėdėje yra labai patogu. Miesto centras yra lengvai pasiekiamas, tačiau šioje vietoje apstu laisvalaikio galimybių. Vien ką reiškia galimybė laiką leisti parke, kur galima sportuoti, iškylauti, lankytis įvairiuose renginiuose. Netoliese yra parodų centras, kur nuolat vyksta įdomūs renginiai. O kuriant daugiabučių kvartalus, projektai įgyvendinami taip, kad juose atsiveria daug naujų vietinių verslų, tad ryte užsisakyti kavos galima kone savo kieme.

    • Panoraminiai vaizdai. Vilnius yra labai gražus miestas, todėl sostinėje tokie populiarūs nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje. Nes čia galima mėgautis įvairiais miesto vaizdais. Vien ko vertas vaizdas į Lazdynų pusę, kur iškyla Vilniaus televizijos bokštas. Kasdien per langą matyti šį vaizdą – tikro romantiko, mylinčio miestą svajonė.

Ankstesnis straipsnisKaip geras mikroklimatas gali pakeisti organizacijos darbo kultūrą
Kitas straipsnisTiksli darbo užmokesčio apskaita: ko imtis, kad ji būtų paprastesnė?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here