Sutikite, drabužius paprastai skalbiame ne vieną kartą per savaitę, o jei mūsų šeimyna didelė – neretai tenka skalbimo mašina naudotis ir bene kasdien. Visa tai tiesiogiai nulemia ir nuolatinę skalbinių džiovinimo būtinybę. Todėl nenuostabu, kad šiandien džiovyklės tampa vis svarbesne šiuolaikinių vartotojų kasdienybės dalimi. Tačiau jei iki šiol jūs dar neturėjote džiovyklės, galvojant apie vienos iš jų įsigijimą gali iškilti ir ne vienas klausimas.

Žinoma, kiekviena džiovyklė turi tą pačią paskirtį – išdžiovinti skalbinius. Tačiau kiekvienas džiovyklės modelis yra skirtingas. Vienos džiovyklės pasižymi ilgesniu veikimo laiku, kitos naudoja daugiau šilumos ir elektros energijos, o dar kitos gali pažeisti audinius, nes juos per daug išdžiovina. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą džiovyklę, kuri nesugadins audinių ir užtikrins optimalų veikimą bei aukščiausią našumą.

Džiovyklės pasirinkimas

Pirmasis veiksnys, į kurį turėtumėte atkreipti savo dėmesį galvodami apie naujos džiovyklės įsigijimą, yra džiovyklės tipas. Šiuolaikinė rinka kiekvienam iš mūsų gali pasiūlyti labai platų skirtingų džiovyklių asortimentą, todėl jūs galite pasirinkti tiek pilno dydžio, tiek ir kompaktišką džiovyklę.

Džiovyklės tipo pasirinkimas priklauso nuo jūsų išskirtinių poreikių ir pageidavimų. Tai reiškia, kad rinkdamiesi jums tinkamiausią džiovyklės tipą turėtumėte atsižvelgti į tai, kaip dažnai jūs planuojate naudoti džiovyklę ir koks bus džiovinamų drabužių kiekis. Natūralu, kad jei jūs gyvenate vieni, greičiausiai jums nebus būtinybės rinktis didelę ir talpią džiovyklę, todėl galėsite orientuotis į kompaktiškų džiovyklių modelius. Tačiau jei jūsų šeima didelė, pilno dydžio džiovyklė tiktų geriausiai.

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į patį džiovimo principą. Pavyzdžiui, dabar rinka gali pasiūlyti ventiliacines džiovykles arba džiovykles su šilumos siurbliais. Jei norite, kad jūsų džiovyklė būtų labai ekonomiška ir sunaudotų ypač mažai energijos, jums puikiai tiktų džiovyklė su šilumos siurbliu. Pastarojo tipo džiovyklės pakartotinai panaudoja karštą orą atliekant naują džiovinimo ciklą, todėl sumažinamos elektros energijos sąnaudos ir sutaupoma daugiau lėšų. Tokiu atveju skalbinių džiovinimas tampa kur kas ekonomiškesnis.

Tuo tarpu, jei jums yra aktualesnė didžiulė džiovyklės sparta, galite orientuotis į ventiliacinių džiovyklių modelių pasirinkimą. Tai yra ypatingai dideliu greičiu pasižyminčios džiovyklės. Tačiau nereikėtų suprasti klaidingai – jų didelė sparta ir aukštas našumo lygis nenulemia didelių energijos kaštų. Tokie šiuolaikiški džiovyklių modeliai yra sukurti taip, jog veiktų labai greitai ir našiai, tačiau kartu pasižymėtų ir nedidelėmis energijos sąnaudomis.

Žinoma, didelis dėmesys turėtų būti skiriamas ir pasirenkamos džiovyklės išmatavimams bei dydžiui. Visą tai tiesiogiai nulemia jūsų numatyta džiovyklei skirta vieta. Be to, ieškodami džiovyklės turėtumėte atkreipti savo dėmesį ir į džiovyklės funkcionalumą bei universalumą. Tai reiškia, kad džiovyklė, kurią įsigysite, turėtų galėti veiksmingai ir saugiai išdžiovinti bet kokios rūšies audinius. Todėl pasidomėkite, kokiomis programomis ir funkcijomis pasižymi jus sudominę džiovyklių modeliai. Tokiu būdu būsite tikri, kad savo namuose naudosite ne tik dideliu našumu ir ekonomišku, tačiau ir labai dideliu funkcionalumu pasižyminčią džiovyklę.

Ankstesnis straipsnisSlaugos ligoninė ir jos paskirtis
Kitas straipsnisNauji butai Vilniuje ir jų privalumai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here