Slaugos ligoninė yra skirta priimti senyvo amžiaus asmenis, kurie po ligos ar esant ligai negali pasirūpinti savo kasdieniu gyvenimu bei jiems reikalinga nuolatinė profesionalų priežiūra ir medicininės procedūros. Slaugos ligoninė suteikia apgyvendinimą įvairias ligas turintiems ar medicininių poreikių turintiems asmenims. Tai padeda suteikti patogesnį gyvenimą čia persikėlusiems asmenims ir taip pat jų artimiesiems. Kai žmogus apgyvendinamas slaugos ligoninėje jo artimiesiems nebereikia pergyventi dėl priežiūros ir komfortabilaus gyvenimo. 

Slaugos ligoninės nauda

Sergantys vyresnio amžiaus žmonės dažnai susiduria su fizinėmis ir psichologinėmis problemomis kasdieniame gyvenime. Slaugos ligoninė yra tam, kad padėtų tokias problemas spręsti ir palengvintų kasdienybės naštą. Slaugos ligoninė suteikia komfortišką ir orią kasdienybę kiekvienam, kuriam jos reikia. Slaugos ligoninė pasirūpina medicininiais ir psichologiniais savo pacientų poreikiais. Be to, kadangi slaugos ligoninėse pacientai nėra vieni, vienišumo jausmas sumažėja, jie gali atrasti naujus pomėgius, naujus pašnekovus. Taip yra palaikoma ir gera emocinė pacientų būklė. Skirtingos slaugos ligoninės taip pat organizuoja įvairias veiklas savo gyventojams, kad jiems nebūtų nuobodu ir jie galėtų oriai mėgautis kiekviena akimirka slaugos ligoninėje ir jaustis labiau kaip savo namuose ar bent jau bendruomenėje. 

Slaugos ligoninė iš medicininės pusės

Slaugos ligoninė rūpinasi įvairiais medicininiais savo pacientų poreikiais. Kasdienės gydytojų ir sveikatos priežiūros specialistų apžiūros leidžia iš anksto pastebėti atsiradusius pokyčius. Esant reikalui yra skiriami vaistai ar reikiamas gydymas. Jeigu slaugos ligoninė negali suteikti sudėtingesnio gydymo savo įstaigoje, pacientai yra nukreipiami ten, kur tokios paslaugos jiems bus suteikiamos. Slaugos ligoninė priima įvairiausias diagnozes turinčius ar jau išgijusius asmenis, kuriems reikalingas palaikomasis gydymas ar pagalba kasdieniame gyvenime dėl ligos pasekmių. Profesionalūs gydytojai, slaugos personalas ir kiti darbuotojai užtikrina reikiamos pagalbos suteikimą bet kuriuo paros metu. Slaugos ligoninė stengiasi palengvinti ten esančių žmonių gyvenimą ir kasdienybę, numalšinti jų skausmus ir bent kažkiek suteikti komfortiškesnes sąlygas. Dažnai girdimas mitas, jog slaugos ligoninėse tvyro slogi nuotaika, tačiau šiais laikais šis mitas yra griaunamas. Slaugos ligoninėje yra patenkinami ne tik medicininiai paciento poreikiai, bet ir stengiamasi palaikyti jų emocinę bei psichologinę būklę kuo geresnę. 

Ankstesnis straipsnisGeriausia praktika ruošiantis KET egzaminui
Kitas straipsnisDžiovyklės: ką svarbu žinoti renkantis naują džiovyklę

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here