Šiomis dienomis statybos sostinėje vyksta sparčiau, negu bet kada anksčiau. Ir statomi ne tik biurų pastatai bei komercinės patalpos, bet ir gyvenamieji namai. Todėl galima suprasti, jog pastarųjų paklausa taip pat yra nemaža. Ir tikrai ne atsitiktinai, kadangi tokie būstai turi nemažai privalumų. Pirmiausia, reikėtų pradėti nuo jų išplanavimo, kuris yra šiuolaikiškas ir pritaikytas dabartiniams gyvenimo įpročiams. Taip pat šildymo išlaidos tokiuose butuose bus minimalios, kadangi jie pasižymi geru sandarumu. O prie viso to reikėtų dar pridėti ir tai, jog neteks nerimauti dėl vamzdyno ar stogo problemų, kurios yra neišvengiamus bėgant metams ir gyvenant senesnės statybos namuose. Taigi, yra tikrai nemažai tokio būsto pliusų, dėl ko jie ir yra tokie populiarūs.

Kiek teks išleisti?

Vilniuje nekilnojamojo turto kainos yra pakankamai aukštos, lyginant su kitais miestais. Tačiau net ir čia būstas tikrai įperkamas daugeliui. Žinoma, nauji butai Vilniuje praktiškai visada kainuos daugiau, negu senesnės statybos. Tačiau jų kainos labai priklauso ir nuo daugelio kitų aspektų. Vienas iš pagrindinių yra buto dydis. Ir kuo jis didesnis, tuo atitinkamai ir kaina bus aukštesnė. Taip pat labai daug galutiniai sumai įtakos turi ir vieta. Arčiau centro arba prestižiškais laikomuose rajonuose būstas yra tikrai nepigus. Ir tuomet net ir už nedidelį butą prireiks daugiau, negu šimto tūkstančių Eurų. Be to, kaina išauga perkant jau įrengtus namus, nors dažniausiai suteikiama galimybė juos įsirengti ir savarankiškai.

Išskirtinis dėmesys aplinkai

Dabar statomi nauji butai Vilniuje pasižymi ne tik moderniu išplanavimu, bet ir sutvarkyta bei gyventi pritaikyta aplinka. Todėl daugelis jų turi uždarus kiemus, skirtus tik namų gyventojams, kur galima leisti laiką žalumos apsuptyje. Taip pat neretai kiemuose įrengiamos ir žaidimų aikštelės vaikams. O automobiliams parkuoti numatoma vieta po pastatu. Taip išsaugomas plotas aplink namą, kurį galima panaudoti kuriant bendrą aplinką. Į ką šiomis dienomis yra investuojama pakankamai daug. Kadangi aplinka tikrai svarbi kiekvienam.

Ankstesnis straipsnisDžiovyklės: ką svarbu žinoti renkantis naują džiovyklę
Kitas straipsnisŽoliapjovės pasirinkimas: ką naudinga žinoti

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here