Nuosavas namas su kiemu visuomet reikalauja papildomų pastangų, laiko ir jėgų vejos priežiūrai. Tačiau reguliari vejos priežiūra tikrai neprivalo būti pernelyg sudėtinga ir varginanti. Ir visa tai labai tiesiogiai priklauso nuo pasirinktos ir naudojamos žoliapjovės. Tuo tarpu, jei iki šiol jums neteko domėtis žoliapjovėmis ir gilintis į jų funkcionalumą, privalumus bei trūkumus, tačiau norite įsigyti funkcionalų ir kokybišką žoliapjovės modelį, vertėtų atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių.

Ar dažnai naudosite žoliapjovę?

Jei norite, kad žoliapjovės pasirinkimas jums būtų lengvesnis, jos paieškas galite atlikti atsižvelgiant į tai, kaip dažnai planuojate naudoti savo įsigytą žoliapjovę.

Jei žoliapjovę naudosite rečiau

Jei jūsų nuosavo namo lauko teritorija nėra didelė ir paprastai vejos priežiūros darbus jūs atliekate pakankamai retai, tuomet galite dairytis žoliapjovės modelio, kuris nepasižymi dideliu triukšmo lygiu. Paprastai tokių modelių žoliapjovės gali pasiūlyti įprastines funkcijas, kurių visiškai pakanka numatytiems vejos priežiūros darbams atlikti.

Retesniam naudojimui puikiai tinkančios žoliapjovės dažniausiai pasižymi ir labai nedideliu svoriu, pvz., nuo 3 iki 5 kg (be akumuliatoriaus). Tai reiškia, kad tokią žoliapjovę be jokio didesnio nuovargio galima naudoti ir ne vieną valandą. Žinoma, svarbu ieškoti žoliapjovės modelio, kuris pasižymėtų ir ergonomišku dizainu, kuris užtikrintų, kad darbas su žoliapjove būtų patogus ir pernelyg nevargintų.

Taip pat būtų naudinga atsižvelgti į elektros energijos sąnaudas, t.y. rinktis žoliapjovę, kuri pasižymi taupiu elektros suvartojimu. Be abejo, kiekvienas žoliapjovės modelis yra skirtingas, todėl atsižvelkite į skirtingų modelių funkcionalumą, pasirenkant būtent tas funkcijas, kurios jums būtų aktualiausios.

Jei žoliapjovę naudosite dažnai

Jei paprastai žoliapjovę naudojate labai dažnai, tuomet jums neabejotinai reikėtų orientuotis į profesionalios žoliapjovės pasirinkimą. Tokios žoliapjovės yra komplektuojamos su labai galingais varikliais, kurie kartu užtikrina ir efektyvų kuro panaudojimą. Be to, profesionalios žoliapjovės pasižymi ir dideliu ilgaamžiškumu bei tvirtumu, o tai reiškia, kad jų pagalba galima įveikti net ir pačias sudėtingiausias vejos priežiūros užduotis.

Kadangi tokiomis žoliapjovėmis paprastai yra dirbama gerokai ilgiau, jos yra sukurtos taip, kad užtikrintų kaip įmanoma didesnį patogumą ir leistų dirbti labai sklandžiai, nesusiduriant su dideliu nuovargiu. Šios rūšies žoliapjovių valdymas taip pat yra labai praktiškas ir nesudėtingas. Svarbu pažymėti, kad nepaisant to, jog jos yra skirtos profesionaliam naudojimui, jų svoris beveik nesiskiria nuo kitų žoliapjovių rūšių.

Jei jums reikia universalių sprendimų

Jei jūs norite turėti galimybę savo žoliapjovę naudoti tiek profesionaliai, tiek ir mėgėjiškai (pvz., turite ne vieną skirtingo ploto ir landšafto žemės sklypą, kurį prižiūrite), tuomet jums reikėtų rinktis iš universalių žoliapjovių asortimento. Tačiau tokiu atveju turėtumėte atminti, kad žoliapjovė pasižymės didesniu svoriu. Kita vertus, naujausi žoliapjovių modeliai yra ergonomiški ir labai patogūs, todėl naudojantis tokiomis universaliomis žoliapjovėmis svoris pasiskirsto labai tolygiai, todėl dirbti būna lengviau.

Universalios žoliapjovės paprastai naudoja nedaug elektros energijos, todėl galima daugiau sutaupyti. Žinoma, kaip ir visų kitų žoliapjovių modelių pasirinkimo atveju, jūs turėtumėte įvertinti savo lūkesčius ir keliamus reikalavimus, o tuomet pasirinkti ir atitinkamo funkcionalumo žoliapjovę.

Ankstesnis straipsnisNauji butai Vilniuje ir jų privalumai
Kitas straipsnisKokios atgalinės nuorodos yra naudingos ir kokybiškos?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here