Atgalinių nuorodų, dar vadinamų  backlink’ ais, generavimasyra vienas iš pagrindinių metodų, kuriuo paremtos seo paslaugos. Jų dėka gerinamas svetainės reitingas, paieškos varikliams lengviau rasti svetainę bei žinoma generuojamas lankytojų srautas. Prieš keletą metų Google algoritmai reitinguojant svetaines visas atgalines nuorodas vertindavo vienodai. Tačiau Google pradėjus taikyti naujus algoritmus, atgalinės nuorodos pradėtos skirstyti ir žemos kokybės nuorodos ne tik nevertinamos, bet gali ir sukelti  žalos svetainei. Tuomet seo paslaugos nueina perniek, o svetainės pozicijų susigrąžinimas trunka ne vieną mėnesį. Tad kalbant apie atgalines nuorodas kokybė yra svarbiau už kiekybę. Jūsų dėmesiui informacija, kokios atgalinės nuorodos yra kokybiškos ir ką verta apie jas žinoti.

Seo straipsnių kokybė

Ne veltui agentūros, kuriose teikiamos profesionalios seo paslaugos, dažniausiai samdo aukšto lygio seo straipsnius rašančius darbuotojus. Atgalinės nuorodos paprastai generuojamos būtent talpinant straipsnius, kurie nukreipia į jūsų svetainę. Požiūris į seo straipsnius taip pat pasikeitė tuomet, kai Google algoritmai ėmė kreipti dėmesį į atgalinių nuorodų kokybę. Iki tol seo straipsniai, skirti Google „robotukams“ tebūdavo žodžių kratinys, panaudojant raktažodžius. Dabar seo straipsniai suvokiami ne kaip algoritmams, bet žmonėms skirti naudingi ir aktualūs tekstai. Tad vertinant ar jūsų samdoma agentūra dirba atsakingai, o seo paslaugos atliekamos aukštame lygyje, vienas iš vertinimo kriterijų gali būti seo straipsnių kokybė.

Svetainių, į kurias talpinami straipsniai kokybė

Svarbu ne tik svetainių, į kurias talpinami straipsniai kokybė, bet ir jų kontekstas. Pirmiausia, žinoma, svetainės turi būti patikimos, tvarkingos, o ne priklausyti interneto erdvės „juodajam sąrašui“. Be to, talpinant straipsnius į svetaines, kurių kontekstas artimas jūsų svetainei, atgalinės nuorodos bus vertinamos kaip itin kokybiškos. Tai viena iš priežasčių, dėl ko seo paslaugos turi būti atliekamos atsakingai ir profesionaliai. Turinčios patirtį šioje srityje agentūros paprastai turi ir patikimų kokybiškų įvairios tematikos svetainių sąrašą.

Šie patarimai padės pasiekti seo naudą kokybiškų nuorodų pagalba. Straipsnių su nuorodomis talpinimas yra ir įmonių, kuriose teikiamos seo paslaugos, pagrindinis metodas. Tad rinkdamiesi seo paslaugų agentūrą nepamirškite pasidomėkite apie jos taikomas strategijas bei jų skaidrumą.

Ankstesnis straipsnisŽoliapjovės pasirinkimas: ką naudinga žinoti
Kitas straipsnis8 faktai apie vapinimą – elektroninės cigaretės rūkymą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here