virtuve

Virtuvė – tai vieta, kur tiesiog verda visas gyvenimas. Čia ne tik gaminame maistą, bet ir valgome, geriame kavą, priiminėjame svečius ir atliekame daugelį kitų buities darbų. Šioje erdvėje svarbiausia – funkcionalumas. Kuo protingiau išdėstysite baldus bei įrangą ir kuo modernesnę buitinę techniką pasirinksite, tuo daugiau laiko sutaupysite kasdienei veiklai virtuvėje. Kokie šiuolaikiniai sprendimai pamažu ateina į Lietuvos rinką, ir kokia buitinė technika gali išties palengvinti gyvenimą?

Išmaniosios namų technologijos

Kad išmaniuoju telefonu galime valdyti televizorių ar grotuvą, jau seniai nebe naujiena, tačiau pastaruoju metu vis labiau populiarėja ir kitos išmaniosios namų technologijos. Pavyzdžiui, telefonu kontroliuojama orkaitė, gebėjimas didinti / mažinti šaldytuvo temperatūrą, gartraukį ar virtuvės apšvietimą, ateityje ne vienai šeimininkei taps kasdienybe. Tai ypač padės multitasking‘u užsiimantiems žmonėms, kurie dažnai pamiršta apie orkaitėje skrundantį viščiuką ar verdamus kiaušinius – vienas mygtuko paspaudimas ir įrenginys išsijungia / įsijungia.

Apie viską pagalvota

Pasaulyje kuriama ir daugiau išmaniųjų technologijų, kurios buitinę techniką paverčia kone savarankišku ir be didesnės priežiūros puikiai funkcionuojančiu įrenginiu. Pavyzdžiui, šaldytuvai, kurie pasirūpina, kad juose esantiems maisto produktams automatiškai būtų nustatytos geriausios sąlygos. Na, o „Samsung“ pristatė šaldytuvą, kuris turi lietimimį ekraną, reguliuojantį prietaiso veikimą. Negana to, juo prisijungus prie belaidžio interneto, galima skaityti naujienas, klausytis muzikos ir t. t. Skamba įspūdingai? Tai tikrai ne pabaiga. Į rinką ateina net ir tokie šaldytuvai, kurie pagal juose esančius produktus padiktuos receptus, iš kurių galėsite gaminti maistą.

Stalviršiai ir kaitlentės

Virtuvės buitinė technika apima toli gražu ne tik šaldytuvus. Įvairios technologijos taikomos ir kaitlentėms bei stalviršiams. Tikėtina, kad artimiausiu metu žmonės visiškai pamirš griozdiškas virykles, kurias naudojo anksčiau. Šiandien pristatomi gaminiai yra lengvi, kompaktiški ir itin patogūs. Kaitlentės ne tik išsijungia pačios, bet ir neturi kaistančio paviršiaus ir yra saugios vaikams: jas galima nustatyti veikti tam tikrą laiką, valdyti telefonu ar įsigyti įrenginį, kuris reaguos tik į tą plotą, ant kurio padėti puodai, keptuvės.

Ankstesnis straipsnis3 ekspertų patarimai, kaip išsirinkti kokybišką šviežią mėsą
Kitas straipsnisTinklapių kūrimas paprastai ir greitai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here