Jei jūs susidūrėte su poreikiu atkurti ar perrašyti vaizdo ar garso įrašą, tikriausiai jau pagalvojote, kur tokiu atveju kreiptis. Labiausiai populiarus kasečių perrašymas Kaune, Vilniuje ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tačiau nepamirštami ir mažesniųjų miestų gyventojai. Čia taip atsiranda įmonių, suteikiančių galimybę atkurti senus įrašus. Aptarkime, kur kreiptis ir kokių specialistų ieškoti jei norite pasinaudoti šiomis paslaugomis.

Audio/ video įrašų studijos

Dažniausiai audio ir video įrašų studijos priima ir įrašų perkėlimo į kitas laikmenas, skaitmenizavimo ir redagavimo užsakymus. Šios studijos darbą atlieka kokybiškai, naudoja profesionalią techniką ir įgyvendina visus užsakovų lūkesčius. Tiesa, kreipiantis  į stambias audio/ video įrašų studijas, už paslaugas gali tekti sumokėti daugiau nei mažesnei, tačiau taip pat puikiai darbą atliekančiai įmonei.

Įmonės, teikiančios audio/ video įrašų perrašymo paslaugas

Skirtingai nei įrašų studijos, šios įmonės dirba su kliento turima audio ar video medžiaga. Jose dirba taip pat kvalifikuoti specialistai, naudojama kokybiška technika bei siūlomas platus paslaugų spektras. Paprastai tokiose įmonėse galima užsisakyti ne tik kasečių perrašymą, bet ir skaitmenizavimą pritaikant šiuolaikiniams įrenginiams, įrašo koregavimą ir kitas su vaizdo ir garso medžiaga susijusias paslaugas. Dažniausiai šių įmonių kainos būna patrauklesnės nei įrašų studijų kainoraščiai. Tad tai puikus variantas norintiems gero rezultato be didelių išlaidų.

Filmavimo, video montažo paslaugas teikiančios įmonės

Jei netoli jūsų yra filmavimu ir video montažu užsiimanti įmonė, galite drąsiai pasidomėti, galbūt joje atliekamas ir kasečių perrašymas. Dažnai videografai apdoroja ir klientų medžiagą, o pageidaujant atlieka ir muzikinio fono, specialiųjų efektų parinkimo ir kitus video montažo darbus. Kalbant apie kainas, dauguma filmavimo ir video montažo paslaugas teikiančių įmonių taip pat lanksčios šiuo klausimu. Žinoma, kaina priklausys nuo to, kokie darbai bus atlikti. Dažniausiai jau pateikiant užsakymą galima sužinoti paslaugų įkainius ir bendrą užsakymo kainą.

Kaip matote, pasirinkimo tikrai yra. Tereikia žinoti kur kreiptis, pasirinkti priimtiniausią variantą ir prisiminimai atgis, nesvarbu kiek metų bebūtų  praėję.

Ankstesnis straipsnisKodėl verta lankyti šokių pamokas?
Kitas straipsnisVandens filtrų pasirinkimas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here