Jei galvojate apie šokių pamokų lankymą, tačiau abejojate ar verta, ši informacija skirta jums! Nauji šokių judesiai ir išmokta technika nėra vieninteliai privalumai, kuriuos suteikia šokių pamokos. Pasidalinsime priežastimis, apie kurias galbūt nepagalvojote, tačiau dėl jų taip pat verta lankyti šokių pamokas.

  • Nauda sveikatai

Ar žinojote, kad šokant dirba beveik visi kūno raumenys. Reguliarūs šokiai dailina kūno linijas, stiprina beveik visas raumenų grupes, skatina taisyklingą laikyseną, suteikia judesiams grakštumo, o kūnui lankstumo. Šokiai taip pat gerina medžiagų ir kraujo apykaitą bei gali tapti maloniu būdu numesti šiek tiek svorio.

  • Teigiamos emocijos

Netgi moksliškais tyrimais įrodyta, kad maloni muzika teigiamai veikia emocijas ir nuotaiką. Rami (pavyzdžiui, valso) melodija nuteikia ramiai  ir atpalaiduojančiai, o tuo tarpu greita ir ritmiška muzika (pavyzdžiui, tango) suteikia energijos ir jėgų. Šokiai skambant muzikai šį efektą dar labiau sustiprina.

  • Nauji pažįstami

Lankant grupines šokių pamokas, be abejo praplėsite savo pažįstamų ratą. Negana to, jus ir naujuosius pažįstamus vienys bendras pomėgis – šokiai. Naujos pažintys visuomet yra gerai,  jų dėka ne tik laviname savo komunikacijos įgūdžius, plečiame aplinką, bet  ir suteikiame gyvenimui žavesio ir naujovių.

  • Pasitikėjimas savimi

Naujų šokių judesių išmokimas, šokių technikos įvaldymas ir kiti pasiekti tikslai be jokios abejonės stiprina pasitikėjimą savimi. Kaip tarkime darbe tobulai įvykdyta užduotis, taip ir šokių pamokose pasiektos pergalės gali tapti puikiu būdu pagerinti savo savivertę, atsikratyti savikritikos jausmo ar nepasitikėjimo savimi.

  • Ribų praplėtimas

Jei esate namisėda, šokių pamokos gali būti puiki galimybė praplėsti savo ribas. Mažesniųjų miestelių gyventojams, įpratusiems prie savo aplinkos, šokių pamokos Kaune ar kitame mieste bus puiki proga pakeliauti, susipažinti su kita aplinka ir patirti naujų įspūdžių.

  • Streso atsikratymas

Šokiai – tai savotiška iškrova. Jų dėka išliejama susikaupusi energija, neigiamos emocijos, stresas. Muzika leidžia mums pamiršti kasdienius rūpesčius, problemas, ir persikelti į kitą erdvę, kurioje pailsi mūsų mintys.

Jei šie privalumai jums yra svarbūs, be jokios abejonės, jums verta lankyti šokių pamokas. Kas daugiau, jei ne muzika ir judėjimas gali suteikti tiek naudos ir tuo pačiu būti maloniu užsiėmimu.

Ankstesnis straipsnisKuo mums gali pasitarnauti natūrali kosmetika?
Kitas straipsnisKur kreiptis norint atkurti seną vaizdo ar garso įrašą?

1 KOMENTARAS

  1. Ieškome su žmona šokių pamokų Kaune, galbūt esate lankę kažkur ir galėtumėte rekomenduoti? Esame išsirinkę kelis variantus, bet vis dar svarstome.

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here