Norint atrasti savo svajonių profesiją gali reikti laiko. Tai yra normalu. Tačiau sistemingos paieškos gali garantuoti, kad kažkada pavyks dirbti tokį darbą, kuris Jums kels pasitenkinimą visomis prasmėmis.

Siūlome kuo daugiau dėmesio skirti profesijoms, kurios yra dabartis, tačiau tam tikra prasme yra orientuotos ir į ateitį. Viena tokių profesijų yra programinės įrangos testavimo specialisto. Galima dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, tad atveria galimybes mėgautis gyvenimu.

ISTQB® Foundation Level arba kitaip ISTQB kursai šiuo metu tikrai gana mėgstami. Belieka rasti vietą – kur juos mokytis, tai yra, kur įgyta kvalifikacija tikrai leis dirbti pagal profesiją.

Legalios mokymų vietos.

Kad ir kokie kursai jus labiausiai domina – pati svarbiausia sąlyga yra mokytis pas tuos, kurie žinias pateikia legaliai. Tai bus tarsi garantija, kad ne tik įgausite naudingų žinių, tačiau taip pat ir gaunamas sertifikatas – pripažįstamas, tad leis Jums rasti darbą.

Renkamasi pagal kainas.

Rinktis kursų mokymo vietas taip pat galima ir pagal kainas. Jos dažniausiai pateiktos internete, tad ir nuspręsti, ar vienos bei kitos atitinka poreikius, nebus labai sunku.

Mokytis norisi online būdu.

Dažniausiai kursai siūlomi online būdu ir daugeliui žmonių tai patinka, kadangi galima mokytis tada, kai norisi ir tuo pačiu labai įvairiomis medžiagomis pateikimo galimybėmis, būdais.

Remkitės kitų atsiliepimais.

Renkantis vietas, kuriose gilinamos ISTQB žinios, visada verta remtis kitų žmonių komentarais, kurie dažniausiai sukonkretina paieškas. Ne visada Jūsų bei kitų žmonių nuomonės sutaps, tačiau bent jau dalinai, kažkiek, tikrai bus paprasčiau rasti pačius geriausius.

Siūlomi ISTQB kursai.

Priklausomai pagal Jūsų lygį bei norą tobulėti, galimi:

  • Certified Tester Foundation Level (CTFL).
  • Certified Tester Advanced Level – Test Analyst (CTAL-TA).
  • Certified Tester Advanced Level – Test Manager (CTAL-TM).
  • Certified Tester Advanced Level – Technical Test Analyst (CTAL-TTA).
  • Certified Tester Expert Level – Assessing Test Processes (CTEL-ITP-ATP).
  • Certified Tester Expert Level – Implementing Test Process Improvement (CTEL-ITP-ITPI).
  • Ir t.t.

Svarbiausia yra atminti, kad tokie kursai yra labai puiki investicija, kuri leis Jums ateityje ne tik dirbti už patrauklų uždarbį, tačiau svarbiausia – laisvai ir net pamilti savo darbą. To yra vertas kiekvienas žmogus.

Ankstesnis straipsnisNauji produktai gyvūnų augintinių mityboje
Kitas straipsnisVinilinės grindys: Išsamus pirkimo vadovas ir vertinimas

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here