seo
Siekiant, kad svetainė turėtų geras pozicijas Google organinėje paieškoje, pirmiausia būtina atlikti vidinį seo. Žemiau trumpai aprašysime svarbiausius faktorius, įtakojančius puslapio pozicijas paieškos rezultatuose.
1. Puslapio pavadinimo (URL) struktūra. Ar ji logiška ir suprantama tiek žmogui, tiek „Google“ paieškos varikliui? Geras, pavyzdžiui: www.pavadinimas.lt/prekiu-kategorija/prekiu-grupė/prekes-pavadinimas.lt, blogas pvz.: www.pavadinimas.lt/prekės/numeris/antras-numeris.lt.
2. Puslapio pavadinimas (URL). Ar įdėjau raktažodį, pagal kurį noriu, kad šis puslapis turėtų aukštą reitingą nemokamoje paieškoje? Kuo raktažodis arčiau puslapio pavadinimo, tuo geriau. Pavyzdžiui, www.pavadinimas.lt/raktažodis/…
3. Meta antraštė. Ar panaudojau raktažodį ir jį atskyriau nuo įmonės pavadinimo su „|“simboliu ir ar ši antraštė nesikartoja kituose mano puslapiuose bei nėra ilgesnė nei 65 simboliai (su tarpais)?
4. Meta aprašymas. Ar panaudojau raktažodį ir ar aprašymas skamba pakankamai patraukliai, kad mano potencialus klientas susidomėtų ir paspaustų bei neviršija 160 simbolių (su tarpais)?
5. Išplėstinė informacija (Rich Snippets). Ar pažymėjau papildomus turinio elementus, kad paieškos varikliai juos supratų ir atvaizduotų paieškos rezultatuose? Populiariausia išplėstinė informacija yra puslapio įvertinimo žvaigždutės ir atsiliepimų kiekis panaudojant schema.org/Review ir schema.org/Rating žymėjimus.
6. Turinys. Ar jis unikalus, įdomus ir puslapyje jo pakanka – yra bent 300 žodžių?
7. Raktažodis turinyje. Ar panaudojau raktažodį teksto pradžioje ir nekartoju jo per dažnai – apytiksliai vieną kartą kas 150 žodžių, taip pat naudojau jo sinonimus ir minėjau susijusį kontekstą.
8. Turinio atnaujinimas. Ar leidžiu paieškos sistemai suprasti, kad mano puslapis yra prižiūrimas ir įdomus, pridėdamas naujo arba atnaujindamas seną turinį bent kartą per mėnesį?
9. Vidinės nuorodos. Jei įdėjau nuorodą, vedančią į kitą mano svetainės puslapį, ar nuorodą turintis žodis/frazė visiškai atitinka puslapio, į kurį veda, esmę ir ar nenaudoju daugiau nei 1 nuorodos kas 150 žodžių?
10. H1, H2, H3. Ar formuoju turinį panaudodamas H1, H2 ir H3 formatus ir paminiu raktažodį H1 formate, taip leisdamas paieškos sistemoms suprasti, kad jis yra svarbus?
11. Nuotraukų aprašymas (Alt). Ar prie kiekvienos nuotraukos parašau, ką ji simbolizuoja panaudodamas Alt požymį ir tekste įrašiau raktažodį ar jo sinonimą?
12. Socialinių tinklų ikonos. Ar puslapio viršuje/šone įdėjau socialinių tinklų ikonas, kad žmonės galėtų dalintis šio puslapio nuoroda ir paieškos sistemos suprastu, jog šio puslapio turinys įdomus?

Jei prie visų punktų turite atsakymą TAIP, jūs jau padarėte šiek tiek mažiau nei pusė viso darbo, kad jūsų puslapis užimtų aukštą organinės paieškos vietą pagal konkretų raktažodį. Didžioji SEO optimizavimo sėkmės dalis priklausys nuo nuorodų į jūsų puslapį. Geriausia, kad jos būtų ir iš aukštą reitingą turinčių naujienų puslapių, ir iš su jūsų sritimi susijusių patikimų puslapių ir iš socialinių tinklų.

Seo paslaugos – BeReklamosNegerai

Ankstesnis straipsnisKvėpavimo organų ligos ir slauga
Kitas straipsnisNetradicinė medicina

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here