Netradicinė medicina (Alternatyvioji medicina) – sąlyginis terminas  naudojamas apibūdinti įvairius gydymo, diagnostikos ir ligų prevencijos būdus, kurie dėl įvairių

priežasčių nesulaukė gydytojų pripažinimo. Pagrindinė to  priežastis aiškių taisyklių nebuvimas, didelė subjektyvizmo dalis renkantis gydymo būdą, blogi rezultatai iš įvairių specialistų ir to pasekoje, objektyvių bandymų atlikimo sudėtingumas neleidžia netradicinę mediciną plačiai integruoti į klinikinę praktiką. Be to, netradicinės medicinos sąvokai neretai priskiriami neefektyvūs gydymo metodai, paremti neįprastomis idėjomis ir fantazijomis.

Populiariausi netradicinės medicinos metodai yra:

Akupunktūra
Refleksoterapija
Gydymas rankomis
Reiki terapija
Kineziterapija
Aromaterapija
Gydymas vaistažolėmis
Homeopatija
Gydymas dėlėmis
Masažas
Joga

Akivaizdu, kad didelė alternatyviųjų gydymo būdų yra ypač efektyvūs, daug žmonių jais pasitiki.

http://www.netradicinemedicina.com/alternatyvi-medicina

Ankstesnis straipsnisVidinis SEO
Kitas straipsnisNaujos kartos televizoriai

2 KOMENTARAI

  1. Šio straipsnio autorius visiškai teisus niekalas ta netradicine medicina.Nes atsirado visiškai nesenai ir visiškai neturi giiliu šimtamečiu praktikos patirčiu skirtingai nei tradicine medicina su savo tukstantmete patirtimi.TOdel ji ir vadinama tradi cine medicinanes jau prieš tukstančius metu trad.med. naudojo lazerius kompjuterine tomografija antibiotikus rengena ir taip tuoliau…..Na o netradicine mfdicina su savo žolelemis mineralais užkalbejimais ir panašiai atsirado visai nesenai ir todel vadinama netradicine nes neturi giliu tukstančiu metu patirčiu.Paprastai netradicine medicina yra vadinama europietiška liaudies medicina na o kinu arba tibeto butinai tradicine.Šia šlikštyne aš vadinu bukagalviu inteligentu kledesiais.Žodis inteligentas atsirado Rusijoje ir iš pat pradžiu buvo naudojamas apibudinti bukapročiams.Ašdaug metu savarankiškai studijuoju tradicine netradicine akupunktura ir tiriu žiniu kuriu neturi nie kas. Pvz. tradicine medicina visiškai negydo bronchu astmo radikulito letini viduriu užketejima dantu ligas.Na o aš net ne gydytojas su akupunktura puikiai pašalinu šias negales.Ponai inteligentai mažiau purvais drabstykit liaudi.Mes prasčiokai nesame valdžioje ir neplešikaujame kaip jus inteligentai.

  2. Jau daug metų nesilankau pas gydytojų ir nevartojų vaistų, nes atradau puikų sprendimo būdą sukurtą gamtos ir pagrįsta mokslo.

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here