Seo paslaugos

Kas yra seo?

Jei esate svetainės savininkas, Jums labai svarbu žinoti apie seo. Juk norite, kad Jūsų svetainė pamatytų kaip įmanoma daigiau žmonių? Norite kad svetainė dirbtų Jums ir neštų pelną? Tai protingas noras ir jis įgyvendinamas, Bet su viena sąlyga – jei Jūsų tinklapis bus paieškos sistemų tope. O tam, kad patekti į tą topą reikia žinoti bent pagrindinius seo optimizacijos principus.

Search Engine Optimization lietuviškai gali būti verčiamas keletų būdų – seo optimizacija, optimizavimas paieškos sistemoms, seo paslaugos arba tiesiog seo.

Nežiūrint į vertimo skirtumus visi varintai turi vieną reikšmę – tinklapio optimizacija tolimesniam jo pozicijų paieškos sistemose gerinimui, pagal pasirinktus raktažodžius.

Ne paslaptis, kad kiekvieno interneto resurso svarbiausia jo lankomumas. Jei svetainės niekas nelanko jos kaip ir nėra. Kad Jūsų resursą matytų reikia jį išreklamuoti.

Geriausia lankytojų pritraukimo vieta yra paieškos sistemos, ypač Google. Pagal statistiką, didžiausias tikslinių lankytojų skaičius į tinklapius ateina pagal paieškos užklausas.

Apie 95% vartotojų aplanko tik tris pirmas nuorodas, esančias paieškos rezultatuose. Toliau šis skaičius labai maž4ja, iki dešimtos pozicijos prieina tik 2,2%. Antrą paieškos rezultatų puslapį aplanko tik 1,5% lankytojų. To pasekoje, buvimas pirmame paieškos rezultatų dešimtuke labai pageidautinas bet kuriam interneto resursui. Bet svetainių skaičius internete labai didelis, o vietų dešimtuke mažai. Kaip aplenkti konkurentus ir pasiekti viršūnę? Šios problemos sprendimas ir yra svetainės seo optimizavimas.

Seo optimizavimas paieškai – tai tai bendras kompleksas veiksmų, tarp kurių paprastai išskiriami trys etapai:

Seo – pirminis etapas, kurio metu atliekami darbai svetainės viduje, siekiant ištaisyti esančias klaidas. turinio keitimu, HTML kodo optimizavimu ir t.t. Tai vadinama vidiniu seo. Kokį tai duos rezultatą priklauso nuo Jūsų žinių seo srityje ir įdėtų pastangų. Taip pat reikia žinoti skirtingų paieškos sistemų algoritmų ypatybes. Dėl šio faktoriaus optimizacija Google skirsis nuo optimizavimo Yandex.

Seo optimizavimas – svetainės iškėlimas į aukštas pozicijas. Tai veiksmų kompleksas, kuris vykdomas jau už svetainės ribų, išorinėse svetainėse, kataloguose, forumuose ir t.t. su tikslu iškelti tinklapį pagal pasirinktas užklausas ir padidinti autoritetą. Šie veiksmai paprastai vadinami išoriniu seo.

Pasiektų rezultatų palaikymas ir gerinimas. Tai nenutrūkstamas rezultatų ir konkurentų stebėjimo procesas, pasirinktų raktažodžių koregavimas, nuorodų skaičiaus didinimas, turinio keitimas ir papildymas.

Turint pakankamai žinių galima pasiekti neblogų rezultatų savarankiškai, bet dažnai, tam kad pasiekti pačias aukščiausias pozicijas, gali prireikti ir seo paslaugų profesionalų pagalbos.

Kiek verta Google pirma vieta skaitykite svetainėje seopaslaugos.com

Ankstesnis straipsnisLIAUDIES MEDICINA
Kitas straipsnisLiaudies medicina

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here