Apie UAB „Prekmeda“

 

UAB “Prekmeda” veiklą pradėjo 1998 metais. Nuo 1998 iki 2004 metų įmonės pagrindinė veikla buvo medienos apdirbimas. 2004 buvo nuspręsta praplėsti įmonės veiklą ir pradėti plastikinių langų ir durų gamybą. 2005 metais pradėta dirbti su aliuminiu, gaminti langus ir fasadus. Nuo 2005 metų įmonė tęsia ir plečia savo veiklą.

ORGANIZACIJOS TIKSLAI

 

 

Tikslas – tai būsena, kurią organizacija stengiasi pasiekti(1, p.6). Tikslai suteikia krypties pojūtį, sutelkia pastangas, orientuoja planus ir sprendimus, padeda įvertinti pažangą.

 

UAB „Prekmeda“ strateginiai tikslai yra:

  1. Praplėsti įmonės veiklą Lietuvoje ir užsienyje;
  2. Surasti finansavimo šaltinius;
  3. Išgyventi ir pasinaudoti kintančiomis aplinkybėmis.

 

 

UAB „Prekmeda“ operatyviniai tikslai:

  1. Padidinti vartotojų skaičių;
  2. Pralenkti konkurentus pelno atžvilgiu;
  3. Siekti, kad būtų sudaryta dvigubai daugiau užsakymų.

 

5. TURIMA TECHNOLOGIJA

 

5.1 Mediniai langai

Medis tai vien iš seniausių pasaulyje esančių statybos ir langų gamybos medžiagų. Sujungus šiandienines medžio apdirbimo technologijas ir seną gamybos patirtį gaunamas puikus gaminys.mediniai langai
Aukštos kokybės langai daromi iš pušies, uosio ar ąžuolo. Pušiniams langų tašams taikoma griežta kokybės kontrolė, tam kad langas galėtų tarnauti ilgus metus ir neprarasti savo formos ir savybių. Langų gamybai naudojami pušiniai tašai su ne mažesniu kaip 450 kg/m3 medienos tankumu. Tai garantuoja mechaninį stiprumą  ir patvarumą. Praėjus keliasdešimt metu lango apatinė dalis, nors jai ir atitenka pagrindinė drėgmė, visiškai nepaliečiama puvinių, nes lango apatinė dalis pilnai padengta aliumininiais profiliais apsaugančiais nuo drėgmės.  Langų paviršius yra impregnuojamas ir tris kartus dengiamas danga apsaugančia medį nuo atmosferinių poveikių. Varstomos lango dalies sandarumą puikiai užtikrina dvi sandarinimo tarpinės, kurios varčią  tiksliai prispaudžia prie staktos. Teisingai parinktas stiklo paketas suteiks mediniam langui puikias šilumines savybes.

 

 

5.2 Plastikiniai langai

Trijų kamerų

Penkių kamerų

Vidaus ir lauko durys

Stumdomos atverčiamos durys

Sulankstomos sustumiamos durys

6. PLAČIAU APIE PLASTIKINIŲ LANGŲ PROFILIUS

6.1 Trijų kamerų AS 60

Nedidelis profilių aukštis – 120 mm. Jį sudaro rėmas 68mm aukščio, bei varčia 60mm aukščio, jie tarpusavyje prasikeičia 8mm. Tokie aukščiai yra optimalūs, nes mažesni profiliai būtų žymiai silpnesni, o aukštesni profiliai užgožtų per daug šviesos. Šiuo atveju įprastame lange stiklo plotas lyginant su rėmų plotu yra didelis.plastikiniai langai

6.2 Penkių kamerų CT70

Penkių kamerų langai iš „Schüco CT 70“  profilio savo savybėmis ir išvaizda įtiks net ir reikliausiam užsakovui. Šie langai išsiskiria grakščiomis apvaliomis  formomis stilingos renovacijos variantai galimi derinant skirtingus rėmus ir stiklajuostes. Didelė panaudojimo įvairovė statant naujus pastatus bei renovuojant senus. Didelis spalvų pasirinkimas, iš daugiau nei 17 spalvų, taip pat imituojančių medžio paviršių, arba lygių plėvelių. Didelis atsparumas cheminėms medžiagoms, pvz., benzinui, rūgštims, šarmams, cementui. Optimizuota vidinių oro kamerų geometrija leidžia pasiekti geriausius šilumos izoliavimo parametrus.

6.3 Vidaus ir lauko durys

Trijų ir penkių kamerų durys iš Schuco profilio gali būti gaminami su  itin žemu slenksčiu. Tai labai patogu ir praktiška. Tokio tipo slenkstis balkoninėse duryse gali būti iškilęs tik kelis centimetrus virš grindų aukščio ir netapti kliūtimi.  Žemas slenkstis gali būti aliumininis arba plastikinis. Patrauklus akiai, funkcionalus ir praktiškas elementas suteikia durim išskirtinumą.

6.4 Stumdomos pakeliamos durys

Terasinės stumdomos pakeliamos durys, kurių išmatavimai gali būti iki 6500 mm pločio ir 2600 mm aukščio yra puikus sprendimas didelių angų užpildymui. Tarpusavyje prasikeičiančios varčios suteikia plačia erdvę judėjimui. Ši tvirtos sistemos iš Schuco  CT 70 HS profilių, rėmai yra 167 mm pločio ir užtikrina puikias šilumines savybes.

6.5 Stumdomos atverčiamos durys

Iš trijų ir penkių kamerų profilių langų sistemos galima pagaminti puikias stumdomas atverčiamas duris, kurių stumdoma dalis gali siekti iki 1,5 m pločio. Ši sistema gali būti pritaikyta tiek languose, tiek duryse.
Stumdoma sistemos dalis ratukų pagalba lygiagrečiai prigretinama nestumdomai daliai. Taip sutaupoma erdvė patalpose.

6.6 Sulankstomos sustumiamos durys

Ši konstrukcija tiesiog nepamainoma, kai reikia greitai ir gražiai panaikinti ribą tarp vidaus ir išorės. Taip pat ji gali būti patalpas skirianti pertvara, kurią galima lengvai pašalinti ir vėl pastatyti.

 

7. ORGANIZACIJOS IŠORINĖS APLINKOS, TIESIOGINIO POVEIKIO VEIKSNIŲ ĮVERTINIMAS

 

Tiesioginio  poveikio elementai – aplinkos elementai, darantys tiesioginę įtaką organizacijos veiklai.

Vartotojai: fiziniai ir juridiniai asmenys. Įmonės gaminius užsisako įvairaus amžiaus žmonės, bei kitos organizacijos. Didžiausia apyvarta padaroma rudenį, vasarą, pavasarį. Vartotojai norėdami patenkinti savo fizinius poreikius, t.y. kad patalpose žiemą nebūtų šalta, apsirūpina šiam sezonui.

Tiekėjai: ši įmonė iš kitų įmonių gauna medžiagas, įrenginius, energiją . Schüco International KG (Lietuvoje: Schüco Lietuva UAB) kuria ir parduoda tarptautinėje rinkoje pilnai išbaigtas aliuminio, plastiko ir plieno profilių bei saulės energijos panaudojimo
sistemas. Konstrukcijų asortimento pagrindas – tai langų, durų, fasadų, žiemos sodų ir saulės energijos panaudojimo sistemos.

Vyriausybė: gamintojų ir vartotojų santykius, žaliavų įsigijimą ir naudojimą, gatavos produkcijos ir t.t. reguliuoja įstatymai(konspektas, 13p.).

Specialiųjų interesų grupės: nedaro įtakos, nes įmonės veikla žalos gamtai nedaro.

Žiniasklaida: supažindina vartotojus su įmonės veikla, gaminama produkcija, išskiria įmonę iš kitų blogomis arba geromis savybėmis, nusako įmonės kontaktus. UAB „Prekmeda“ su savo veikla ir teikiamomis paslaugomis vartotojus supažindina reklamų dėka, kurias patys kuria ir leidžia per atitinkamas radijo stotis (per radijo stotį Mažeikių aidas, Telšių radiją).

Profesinės sąjungos: personalo specialistai aprūpina organizaciją darbo ištekliais, remia darbuotojų tapimo akcininkais, dalyvavimo pelno ir pajamų dalybose programas, per kurias jie tampa organizacijos dalininkais. Gina darbuotojų interesus.

Finansų institucijos: įmonė yra apdrausta, apsaugota. SEB „Vilniaus bankas“ suteikė lėšų jai veikti ir plėstis.

Konkurentai: dažnai ne vartotojai, o konkurentai lemia, kokią produkciją gaminti ir kokia kaina ją galima parduoti. Įmonės „Prekmeda“ konkurentai yra įmonės gaminančios tokią pat produkciją, kaip ir prieš tai minėtoji. T.y. UAB „Fauga“ , UAB „Langvesta“, UAB „Plaza langai“ ir kt.

8.ORGANIZACIJOS IŠORINĖS APLINKOS NETIESIOGINIO POVEIKIO VEIKSNIŲ ĮVERTINIMAS

Netiesioginio poveikio elementai – išorinės aplinkos elementai, darantys poveikį klimatui, kuriame veikia organizacijos; tiesioginio poveikio organizacijai jie nedaro.(1,p.63)

Ekonominiai veiksniai: tradiciniai ekonominiai rodikliai įvertina nacionalines pajamas ir nacionalinį produktą, kainas, atlyginimus, darbo našumą, užimtumą, vyriausybės veiklą ir tarptautinius sandorius. Visi šie veiksniai laikui bėgant kinta, ir vadovai turi skirti daugiau savo organizacijų laiko ir išteklių, kad galėtų numatyti ekonomiką ir galimus pokyčius.

Ankstesnis straipsnisREKLAMOS AGENTŪRŲ VEIKLA ELEKTRONINĖJE ERDVĖJE
Kitas straipsnisGyvenamasis namas

1 KOMENTARAS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here