UAB „Lateko lizingas” tapo pagrindine UAB „Creditco” mokėjimo kortelių su vartojimo kredito limitu projekto partnere

Finansavimo paslaugų bendrovė „Lateko lizingas” balandį pasitiko su nauju projektu. Iki šiol teikusi įvairias finansavimo paslaugas įmonė tapo pagrindine naujo CREDITCO projekto partnere ir teiks vartojimo kreditus klientams, norintiems gauti HERCUS „MasterCard” mokėjimo korteles su kredito limitu. Tai svarbus žingsnis, plečiant bendrovės veiklą ir stengiantis neatsilikti nuo sparčiai kintančios finansinių paslaugų rinkos.

Mokėjimo kortelė su vartojimo kredito limitu – tai moderniai mąstančio ir veiklaus žmogaus poreikius atitinkantis produktas, praverčiantis kasdieniuose reikaluose. Šiomis kortelėmis galima atsiskaityti už pirkinius ar paslaugas visose prekybos vietose, išsiimti grynųjų bankomatuose, pažymėtuose „MasterCard” ženklu. Kadangi kortelė išduodama nemokamai, o palūkanos skaičiuojamos tik nuo panaudotos sumos, toks skolinimosi būdas tampa vis patrauklesnis taupantiems laiką ir ieškantiems kokybiškų finansinių paslaugų. Kitas svarbus aspektas – lankstus kredito grąžinimas, leidžiantis vartotojui iki trejų metų laikotarpį pačiam disponuoti gautomis piniginėmis lėšomis ir kreditą grąžinti patogiomis dalimis. Pasak UAB „Lateko lizingas” generalinės direktorės Jolantos Karevienės, „mokėjimo kortelė su vartojimo kredito limitu – tai atsakas į sparčius vartotojų pokyčius. Tampame modernesni ir pažangūs, todėl toks mokėjimo kortelės ir vartojimo kredito derinys atveria naujas galimybes gauti piniginių lėšų ir jomis atsiskaityti už pirkinius, paslaugas ar gauti grynųjų bankomatuose. Kita vertus, šis projektas yra reikšmingas Lietuvos banko iniciatyvos skatinti atsiskaitymą mokėjimo kortelėmis Lietuvoje palaikymas”.

UAB „Lateko lizingas” savo veiklą finansavimo paslaugų rinkoje pradėjo 2001 m. Pagrindinės bendrovės teikiamos finansavimo paslaugos yra vartojimo kreditai fiziniams asmenims bei prekių ir paslaugų pirkimo išsimokėtinai paslauga. Įmonės veikla apima daugelį Lietuvos regionų, o artimiausiu metu prie naujo projekto planuoja prisidėti ir Latvijoje veikianti pagrindinė bendrovė AS „Lateko lizings”, kuri taip pat turi dar vieną dukterinę kompaniją Lenkijoje.

Ankstesnis straipsnis5 priežastys valgyti pusryčius
Kitas straipsnisPasaulinė sveikatos diena: svarbiausia gera sveikata ir saugus maistas