Online shopping concept, paying with a credit card

Iš draugų, pažįstamų ar giminių pasakojimų nesunku susidaryti neigiamą nuomonę apie bankus ir jų teikiamas paskolas. Nepaisant to, pinigų visuomet trūksta, o įvairūs piniginės papildymo būdai ir vilioja, ir gąsdina. Greiti kreditai ne šiaip sau yra vadinami greitais gelbėtojais, o jų paprastumas leidžia spręsti finansinius sunkumus i š tiesų greitai, o kartais ir nemokamai. Kuo ypatingi greiti kreditai? Kokie populiariausi greito kredito gavimo būdai? Ar tiesa, jog pirmoji paskola yra išduodama nemokamai? Ar reikalingas užstatas?

Kuo pasižymi greita paskola?

Labai svarbu, ar paskola yra išduodama greitai, ar tenka laukti kelias dienas, savaites ar net mėnesį. Nesunku suprasti, jog svarbiausias greitos

paskolos bruožas – laikas, per kurį ji yra išduodama. Taip pat galima identifikuoti ir kitų savybių, kurios leidžia paskolas vadinti greitomis.

Internetas yra savotiškas greičio ir šiuolaikiškumo sinonimus, todėl ir paskolos internetu priskiriamos prie greitųjų paskolų. Tiesa, nereikia painioti galimybės užpildyti prašymą internetu nuo iš tiesų greitos paskolos. Bankai taip pat leidžia dalį dokumentų užpildyti nuotoliniu būdu, tačiau dažniausiai tai būna tik didelio darbo pradžia. Tuo tarpu greitųjų kreditų įmonė Paskoliukas iš tikrųjų skolina internetu, todėl visus formalumus galite atlikti būdami namuose.

Kitas bruožas, kuris leidžia atpažinti greitus kreditus – tai galimybė skolintis naudojant tik mobilųjį telefoną. Bene greičiausias paskolos gavimo būdas – sms kreditas. Tai paskola, kuri suteikiama užsiregistravusiam į sistemą klientui vos išsiuntus vieną trumpąją žinutę. Tokią paskolą galima gauti vos per 10-15 minučių.

Greitas kreditas – visur ir visada

Jeigu greitąjį kreditą jau atpažįstame, būtina pažinti ir populiariausius greituosius kreditus. Visus juos galima skirstyti į tris rūšis: greitas kreditas kredito įstaigos skyriuje, greitas kreditas kredito įstaigos partnerių skyriuose ir greitas kreditas internetu.Bene paprasčiausias ir labiausiai bankų paskolas primenantis greitas pinigų pasiskolinimo būdas – apsilankymas greitųjų kreditų bendrovės skyriuje prekybos centre ar mieste. Tokio vizito metu užpildomi visi reikalingi dokumentai bei patikrinama kliento kredito istorija.

Populiarus ir gana dažnai pasirenkamas greitojo kredito gavimo būdas – apsilankymas partnerių skyriuose. Kreditą gauti galima prekybos centruose, pašto skyriuose, kioskuose. Ten, kur keliaujate, galimybė skolintis keliauja kartu.

Ir plačiausia bei bene populiariausia rūšis – kreditai internetu. Kaip gauti paskola internetu rūpi ne vienam, todėl interneto paieškos varikliai atlieka darbą už jus. Jums tereikia išsirinkti tinkamiausią įmonę bei pasirinkti priimtiniausią greitojo kredito gavimo būdą. Sms kreditai ar kreditai internetu – tai paskola, kuriai gauti užtenka veikiančio interneto ryšio ir/arba mobilaus telefono.

Nemokamos paskolos – mitas ar tiesa?

Tikrai esate girdėję apie paskolas, kurios nieko nekainuoja. Nors tai iš pirmo žvilgsnio atrodo neįtikėtina, tačiau kreditų bendrovės siekia padidinti klientų pasitikėjimą, todėl nevengia skolinti be palūkanų. Įmonei tai yra būdas parodyti, jog jų tikslas – laimingas klientas, gavęs paskolą. Tuo tarpu jūs džiaugiatės galimybe skolintis be palūkanų. Apie akcijas ir konkrečius pasiūlymus reikia pasiteirauti klientų aptarnavimo skyriuose arba kreditų bendrovės interneto svetainėje nurodytais kontaktais. Pirmas kreditas nemokamai – tai puiki pradžia, o paskolos internetu be uzstato – galimybė pasiskolinti tuomet, kai kitų būdų tiesiog nebėra. Taigi, tiek nemokamos paskolos, tiek paskolos be užstato nėra mitas.

Nors pirmieji kartai visuomet būna įsiminti, tačiau pirmoji nemokama paskola yra tai, ko jūs ir ieškote. Greiti kreditai yra iš tiesų greiti, o paslaugos patogumas neapsunkina ir taip sudėtingos situacijos. Skolintis verta, kai sąlygos geros, o grąžinimo terminas nesikandžioja.

Ankstesnis straipsnisPasilepinkite maudynėmis po atviru dangumi
Kitas straipsnisApie rašto bei spausdinimo istoriją

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here