UAB „Geralda“ didžiausia žvakių gamintoja Lietuvoje. Labai gerai vertinama Lietuvoje įmonės produkcija demonstruoja įtikinamą potencialą kovoje už rinkas užsienyje. Įmonė investuoja į  technologinį perginklavimą bei gamybos pajėgumų didinimą, todėl produkcijos realizavimo rinkų išplėtimas yra vienas svarbiausių uždavinių. Bendrovė yra sertifikuota pagal ISO 9001 bei ISO 14001 standartus, diegiama LEAN valdymo sistema. Šio projekto tikslas buvo pardavimų eksporto rinkose didinimas bei naujų  užsienio partnerių bei užsakovų paieška. Be to, projektas yra reikšmingas ir kitoms Lietuvoje vekiančioms  įmonėms, tiekiančioms žaliavas bei teikiančioms paslaugas. Įgyvendinus projektą, yra sukurtos prielaidos UAB „Geralda“ konkurencingumo didėjimui, eksporto plėtrai ir įmonės prekės ženklo didesniam žinomumui užsienio rinkose. Išaugusios įmonės eksporto apimtys leis vystyti technologinę plėtrą, kurti naujus, inovatyvius, aukštos kokybės produktus. Siekdama eksporto rinkų plėtros įmonė dalyvavo tarptautinėse parodose ES struktūrinių fondų pagalbos dėka ir tokiu būdu sukaupė naujausios informacijos apie užsienio gamintojų, pardavėjų ir tiekėjų produkciją, užsienio rinkų detales, pasidalijo patirtimi ir žiniomis su kitais rinkos dalyviais.

2015 m. vasario mėn. 20 d. UAB „Geralda“ baigė įgyvendinti projektą pavadinimu UAB „Geralda“ produkcijos pristatymas bei žinomumo didinimas užsienio rinkose, iš dalies finansuotą Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis pagal priemonę „Naujos galimybės“. Bendrovė į projekto įgyvendinimą pagal finansavimo sutartį turėjo investuoti iki 85 272,00 Lt nuosavų lėšų (neįskaitant PVM), o paramos suma turėjo siekti 127 906,00 Lt. Bendra projekto vertė pagal sutartį su Lietuvos verslo paramos agentūra sudarė 213 178,00 Lt.

Dalyvaujant tarptautiniuose renginiuose:

  • užmezgami santykiai su naujais eksporto partneriais ir klientais vykdoma nuosekli pardavimo strategija ir eksporto plėtra, orientuota į naujus prekybos partnerius ir klientus;
  • efektyviai stiprinamas abipusis bendradarbiavimas ir pasitikėjimas tiek įmone, tiek jos gaminama produkcija;
  • projektui pasibaigus užtikrinamas intensyvesnis ir efektyvesnis eksportas (vienu metu įmonė pristatoma potencialiems partneriams ir klientams iš viso pasaulio);
  • pilnai išnaudojami esami gamybiniai pajėgumai, plečiami nauji įmonės gamybiniai pajėgumai;
  • efektyviau didinamas įmonės darbo našumas;
  • išsaugomos  esamos  bei  kuriamos naujos darbo vietos.

UAB „Geralda“ projekto metu dalyvavo 6 parodose ir įgavo sėkmingo dalyvavimo tarptautinėse parodose  patirties. Šių  parodų  metu  įmonė  užmezgė komercinius ryšius su  eilės  užsienio  šalių   įmonėmis  į  kurias  eksportuoja  gaminamą  produkciją. Pasiruošimo laikotarpiu  vykdomas  intensyvus  pasiruošimas  parodoms (atrenkami bei kviečiami aplankyti įmonės stendą potencialūs  klientai ir partneriai, kuriama  bei  atnaujinama  rinkodarinė   medžiaga  ir  pan.)  po  parodų  vykdoma  koncentruota  ir  nuosekli  pardavimo strategija ir eksporto plėtra, orientuota  į  naujus  prekybos partnerius  ir  klientus, užtikrinamas  intensyvesnis  ir efektyvesnis eksportas. Parodų metu užmegzti ryšiai su užsienio partneriais  sudarys sąlygas nuolatiniam  įmonės veiklos rezultatų gerinimui, veiklos apimčių augimui, produktyvumo didėjimui,  bus  plėtojamas  ir  produkcijos asortimentas.

Ankstesnis straipsnisSuskaičiuoti Lietuvos vilkai ir lūšys
Kitas straipsnis„Danske Bank“: Kur link FED veda rinkas?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here