Džiugu, kad jauni žmonės via atsakingiau žiūri į seksą, kuris tikrai labai svarbi gyvenimo dalis. Atsakingumas remiasi į tai, kad susirenkama vis daugiau informacijos, kuri padeda suprasti – kaip reikia elgtis sekso metu ir svarbiausia – kokios apsaugos priemonės Jums labiausiai tinka.

Dažniausiai minimi Durex prezervatyvai yra tai, ko reikia daugeliui. Tačiau gamintojas yra tik vienas iš rodiklių, kurį reikia įvertinti. Kriterijų yra kur kas daugiau ir geriausia, kad šiuo metu galima internete tartis su vadybininkais, kurie jais prekiauja ir nejausti dėl to jokios gėdos.

Internetas – ir moko

Nors dažniausiai internetas dažnai peikiamas dėl to, kad jame praleidžiama labai daug laiko ir dėl to, kad greta faktų yra labai daug mitų, tačiau būtent virtuali erdvė ir padėjo jaunimui kur kas daugiau domėtis tiek pačiu seksu, tiek apsaugos priemonėmis.

Žinoma, puiku ir tai, kad šiuo metu Durex prezervatyvai bei kitų gamintojų apsaugos priemonės perkamos iš internetinių prekybos vietų, kurios leidžia užsakytas prekes pristatyti į paštomatą, tad jaunas žmogus gali būti ramus, kad jam neteks patirti gėdos, kai perkami sargiai. Tikima, kad būtent tai labiausiai ir prisidėjo prie to, kad perkami sargiai, kadangi daugelis supranta, kad apsaugos reikia, tačiau prezervatyvų pirkimas vaistinėje arba fizinėje prekybos vietoje – kelia nemalonias asociacijas, gėdą, kurios dažniausiai stengiamasi išvengti.

Saugosi ir merginos, ir vaikinai

Taip pat pastebima, kad vis dažniau prezervatyvai yra perkami mokėtų, kurios lygiai taip pat atsakingai žiūri į seksą ir tuo pačiu apsaugas, kurios yra naudojamos.

Galiausiai, džiugu, kad panaikinamas mitas, kad sargiais turi rūpintis tik vyras. Išties, kiekvienas žmogus, kuris gyvena aktyvų lytinį gyvenimą, turi kuo daugiau dėmesio skirti prezervatyvams, kurie suteikia ne tik apsaugą nuo neplanuoto nėštumo, tačiau taip pat ir nuo LPL. Ir nebūtinai akcentuojame moteriškus sargius, kurie yra joms skirti. Moterys taip pat gali turėti vyriškus, tačiau pasinaudoti jais, skatinti naudoti vyrą, kai artėja sekso metas.

Galiausiai, džiugu, kad tas jaunimas, kuris propaguoja vienos nakties nuotykius, būtent ir renkasi sargius. Jie apsaugo ir nuo lytiškai plintančių ligų, o net, iš pažiūros, labai padoriai atrodantis žmogus, deja, gali turėti problemų su lytinę sveikata. O Durex prezervatyvai tokiu atveju tampa pačia geriausia apsauga.

Ankstyvas lytinis gyvenimas

Pastebima, kad jaunimas vis dažniau pradeda aktyvų lytinį gyvenimą. Žinoma, statistika nėra labai tiksli, kadangi ilgus metus ji apskritai nebuvo vedama, kadangi tai nebuvo svarbu. Tačiau šiuo metu atlieka tyrimai, vedama statistika, kuri padeda numatyti – kaip aktyviai mylisi Lietuvos jaunimas ir tuo pačiu kaip anksti pradedamas lytinis gyvenimas.

Fiksuojama, kas daugelis pradeda mylėtis jau 14-16 metų amžiaus intervale ir dažniausiai būtent vaikinasi – primeni. taip pat ankstyvas lytinis gyvenimas yra siejamas ir su gyvenama vieta. Dažniausiai kaimiškų vietovių jaunimas pradeda lytinį gyvenimą kur kas anksčiau. Tai dažniausiai siejama su socialine aplinka, kadangi vieni skatina kitus ir galiausiai – be tinkamų apsaugų didėja nenorimas gimstamumas.

Sargių pasirinkimas

Kadangi jaunimas turi galimybę reikalingus sargius pirkti internetu ir tuo pačiu labai patogiai palyginti opcijas, kol ars jiems tinkamą variantą – pateiksime kelias gaires, kurios dažniausiai sukonkretina paieškas.

  • Pirmiausia siūlome domėtis gamintojais. Labiausiai vertinami Durex prezervatyvai yra patvirtinti laiko.
  • Žinoma, verta daugiau dėmesio skirti ir storiui. Plonesni dažniausiai suteikia daugiau pojūčių, tačiau jaunimui, kuriam ypač reikia rūpintis apauga – dažniausiai siūlome pirkti storesnius, kurie tikrai nemažina malonumo.
  • Taip pat vienas svarbiausių aspektų yra matmenys. Reikia, kad vyrai matuotų savo varpą ir rinktųsi tinkamo dydžio. Jeigu sargiais rūpinasi mergina – ji turėtų rinktis universalius, kurie tinka daugeliui.
  • O gal verta rinktis tokius, kurie ne tik saugo, tačiau ir suteikia daugiau malonumo? Vis daugiau sargių gamintojų siūlo tokius prezervatyvus, kurie yra su rangytais krašteliais, šildo, vėsina ir panašiai.
  • O kokia spalva Jums gražiausia? Gal tiesiog permatomi?
  • Dėmesio vis dažniau sulaukia ir tie, kurie yra su lubrikantu. Tai leidžia būti ramiu, kad slydimas visada bus toks, kokio reikia, kad malonumų būtų kuo daugiau.

Renkantis, kai kyla daug klausimų, visada siūlome tartis su tais, kurie jais prekiauja. Dažniausiai konsultacijos vykdomos internetu, tad reikia pamiršti visus tabu, kadangi atsakymai bus pateikti nuotoliniu būdu, tad klausti – bus galima drąsiai. O jaunam žmogui tai yra labai svarbu.

Nors informacijos apstu, tačiau ne visada gerai, kad jos yra daugiau. Kartais tai trukdo suvokti – kas ir kaip. Dėl to reikia tartis su specialistais, pavyzdžiui, sargių pardavėjais, nes jie teikia nemokamas konsultacijas, kurios gali padėti būti ramiam dėl saugaus sekso.

Prezervatyvų parduouvė Vilniuje Prezervatyvai.net – sekso prekės internetu.

Ankstesnis straipsnisPenki populiariausi interneto prieglobos paslaugų teikėjai
Kitas straipsnisAr galite šerti savo katę šunų maistu ir atvirkščiai?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here