Pigus sms hostingas

Tinkamo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo pasirinkimas gali turėti didelę įtaką jūsų svetainės sėkmei. Tačiau jei esate naujokas ir tik pradedate ieškoti žiniatinklio prieglobos, kai kurios sąlygos ir funkcijos internete gali būti gana sudėtingos ir painios. Juolab kad pasirinkimų skaičius praktiškai begalinis. Jei ne tūkstančiai, tai bent šimtai puikių prieglobos paslaugų teikėjų internete. Taigi kaip išsirinkti tinkamiausią sau ar jūsų verslui? Viskas priklauso nuo to, kad gautumėte geriausią ir tinkamiausią paslaugą pagal jūsų numatytą biudžetą. Norint gauti reikiamą paslaugą, nereikia išleisti daug pinigų. Pagrindiniai dalykai, kurių reikia ieškoti gero žiniatinklio prieglobos teikėjo, yra greitis, našumas, palaikymas ir svetainės atsarginė kopija.

Šiame straipsnyje bus ne tik išvardyti penki geriausi žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai, bet ir paaiškinta, kuriose situacijose jie veikia geriausiai.

1.     Bluehost – Geriausias žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas pradedantiesiems

„Bluehost“ yra laikomas vienu didžiausių svetainių prieglobos paslaugų teikėjų. Jame yra daugiau nei du milijonai svetainių visame pasaulyje. Ji yra įsipareigojusi „WordPress“ prieglobai, bet taip pat apima valdomą prieglobą ir „WooCommerce“, VPS prieglobą ir dedikuotą prieglobą. Bluehost apima viską, ko jums reikia iš pagrindinio kompiuterio. Ji siūlo profesionalias paslaugas, skirtas pradėti savo svetainę, todėl tai yra puiki galimybė pradedantiesiems. Ji turi savo svetainių kūrimo priemonę, o tai reiškia, kad ji gali suteikti jums papildomų funkcijų, tokių kaip redagavimas vilkdami ir numeskite, automatiniai atnaujinimai, tiesioginis redagavimas, redagavimas mobiliajame telefone ir atsarginių vaizdų saugykla. Tai taip pat apima pasirinktines temas, nemokamą domeną pirmiesiems metams, visą „WordPress“ prieigą ir tinkintą CSS. „Bluehost“ taip pat siūlo analizės ir SEO įrankius, kurie padės stebėti jūsų svetainės reitingą. Tai gali padėti optimizuoti svetainę ir gauti geriausią reitingą. Jis turi puikų klientų aptarnavimo palaikymą telefonu ir tiesioginiais pokalbiais visą parą. Pagrindinis bendrojo prieglobos planas kainuoja 2,75 USD per mėnesį, o „WordPress“ planai prasideda nuo 2,00 USD per mėnesį, tačiau jis taip pat siūlo daugybę pasiūlymų ir nuolaidų, iš kurių galite pasirinkti. Galite išbandyti jų žiniatinklio prieglobą su nerizikinga 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

2.     Hostinger – Most Affordable Hosting Plan

Hostinger yra labai populiarus pasirinkimas, turintis daugiau nei 30 milijonų klientų, daugiausia dėl mažų mokesčių. Tai apima viską nuo bendro prieglobos, VPS prieglobos, prieglobos debesyje iki net specializuotų prieglobos sprendimų, tokių kaip „cPanel“ priegloba ir „WordPress“ priegloba. Pagrindinis bendras priegloba kainuoja 1,39 USD per mėnesį, o aukščiausios kokybės bendrojo prieglobos planas yra 1,79 USD per mėnesį pirmaisiais metais. Tačiau taip pat siūlo VPS ir debesų prieglobą nuo 2,19 USD iki 69,99 USD per mėnesį. Jie dažnai teikia nemokamas savaitines atsargines kopijas net pradinio lygio planuose. „Hostinger“ taip pat turi savo svetainių kūrimo priemonę su daugiau nei 100 šablonų, lanksčią nuvilkimo rengyklę, el. prekybos palaikymą ir naudingus SEO įrankius. Nors Hostinger siūlo daugybę funkcijų, jis laikomas labai patogiu paslaugų teikėju. Jo vidutinis atsako laikas yra 382 ms. Ji siūlo savo nariams palaikymą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, neteikia palaikymo telefonu, bet galite gauti pagalbos el. paštu arba tiesioginiu pokalbiu. „Hostinger“ naudoja serverio saugos įrankį „BitNinja“, kad apsaugotų visus savo serverius nuo kibernetinių atakų, todėl jis yra vienas saugiausių žiniatinklio tiekėjų.

3.     InMotion Hosting – Geriausias VPS priegloba

„InMotion Hosting“ yra geriausias VPS prieglobos teikėjas, bet taip pat siūlo valdomą prieglobą ir perpardavėjo prieglobą. Bendrojo prieglobos kainos prasideda nuo 2,49 USD, dedikuotų serverių – nuo 17,99 USD iki 57,50 USD per mėnesį, „WordPress“ – 6,99 USD per mėnesį. Ji siūlo papildomų funkcijų ir puikią klientų aptarnavimo komandą savo klientams. Jame yra „BoldGrid“ svetainių kūrėjas. Apima viską nuo sąrankos iki perkėlimo iš kitų prieglobų. „InMotion Hosting“ teikia „cPanel“ ir „Softaculous“ skydelius. Su InMotion VPS turi didelį greitį, kuris puikiai tinka internetiniams pirkėjams, kurie mėgsta greitą patirtį. „InMotion“ automatiškai paverčia jūsų svetainę atgal, todėl nėra prastovų. Tai puikiai tinka tiems, kurie nori tapti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėju dėl perpardavėjo funkcijų. „InMotion“ VPS planuose yra „AutoSSL“, kuri suteikia apsaugą kiekvienam svetainės lankytojui. Taip pat taikoma 90 dienų pinigų grąžinimo garantija, jei nesate visiškai patenkinti paslauga.

4.     Verpex Hosting – Geriausias debesies žiniatinklio priegloba

Verpex yra palyginti naujas prieglobos paslaugų teikėjas, jis daugiausia siūlo debesies žiniatinklio prieglobą. Kainos svyruoja nuo 3,50 USD už bronzinį planą, 5,50 USD už sidabrinį planą ir 9,99 USD už auksinį planą. „Verpex“ siūlo standartines funkcijas, tokias kaip „cPanel“, SSD saugykla, nemokami SSL sertifikatai, nemokamas domenas ir kasdienės atsarginės kopijos. Bet taip pat nemokamas svetainės perkėlimas iš kitų prieglobų. Visi planai yra maitinami SSD, o tai reiškia, kad SSD saugykla veikia daug greičiau ir yra stabilesnė apdorojant svetainės duomenis. Jis laikomas labai patogiu paslaugų teikėju; ji turi patogią valdymo sąsają ir daugybę integruotų įrankių. Siūlo kontaktinį palaikymą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę per tiesioginį pokalbį, telefonu ir el. paštu. Ji taip pat siūlo 60 dienų pinigų grąžinimo garantiją, jei nesate patenkinti paslauga. „Verpex“ turi 99,5% veikimo laiko garantiją ir „LiteSpeed“ žiniatinklio serverį. Verpex veikia CloudLinux OS, kuri apsaugo kiekvieną paskyrą ne tik nuo kitų serverių, bet ir nuo kitų tame pačiame serveryje esančių serverių.

5.     Namecheap – Geriausias neribotas interneto priegloba

Namecheap siūlo bendrinamą, „WordPress“, perpardavėją, VPS ir dedikuotą prieglobą. Pirmaisiais metais jo kaina yra puiki – vos 0,82 USD per mėnesį. Tai labai lengva nustatyti, o tai puikiai tinka pradedantiesiems. Namecheap siūlo puikią paieškos žinių bazę. Ji taip pat turi nemokamą domeno vardo registraciją. Svetainių kūrimo priemonė yra prieinama paprastesnėms svetainėms pagal mėnesio planus. Namecheap veikimo laikas yra 100%, o vidutinis greitis yra puikus. Tai puikiai tinka pradedančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms, turinčioms ribotą biudžetą. Ji siūlo 30 dienų nemokamą bandomąją versiją. „Namecheap“ siūlo keletą saugos funkcijų, pvz., dviejų veiksnių autentifikavimą, nemokamą domeno privatumą ir nemokamus SSL sertifikatus jūsų svetainei autentifikuoti.

Išvada

Iš to galime daryti išvadą, kad visi penki šie žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai yra puikūs pasirinkimai, jie visi turi nuostabius įvertinimus ir siūlo begalę privalumų. Geriausias būdas išsirinkti sau tinkamą – suderinti savo poreikius su jų siūlomomis paslaugomis. Tam reikia šiek tiek laiko ir tyrimų, tačiau esame tikri, kad iki galo būsite patenkinti savo pasirinkimu.

Ankstesnis straipsnisPasilikime laiko sau – kokie namų įrenginiai jo sutaupo daugiausiai?
Kitas straipsnisTyrėjai: lietuvių jaunimas vis dažniau renkasi saugų seksą

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here