slapti pasimatymai

slapti pasimatymaiPaslaptys dažnai turi neigiamą potekstę, o kalbant apie slaptus pasimatymus – tai irgi ne išimtis. Išgirdus apie slaptus pasimatymus veikiausiai kyla išankstinis nusistatymas, kad slaptumo norima norint išvengti nepageidaujamo dėmesio, o to dažniausiai nori asmenys, jau turintys tam tikrų įsipareigojimų. Tačiau slapti pasimatymai  gali būti puikus būdas ne tik artimiau susipažinti, bet ir sustiprinti geismą ar išpildyti savo netikėčiausias fantazijas. Atrodo taip paprasta, tiesa? Taip ir yra! Tokie pasimatymai tereikalauja šiek tiek išankstinio planavimo, tačiau rezultatas gali būti mažų mažiausiai neįtikėtinas.

Slapti pasimatymai tokiais vadinami dėl pakankamai paprastos priežasties – apie juos daugiau nežino niekas, tik juose dalyvaujantys asmenys. Tokie susitikimai dažniausiai vyksta iš anksto numatytoje tačiau nepažįstamoje vietoje, kurioje nėra pašalinių žmonių. Dažniausiai tai būna viešbučių kambariai ar trumpam laikui nuomojami butai. Juose susitinka ne tik meilužiai ar asmenys, nepageidaujantys, kad apie jų santykius kas nors sužinotų. Tokiomis paslaugomis naudojasi ir poros, kurių santykiai panirę į tam tikrą rutiną, tačiau norinčios atgaivinti kadaise jaustą geismą. Vien nepažįstama vieta sukuria tam tikrus naujus pojūčius. Tačiau norint stipresnių įspūdžių galima susiplanuoti ir tam tikrą scenarijų, o pasimatymą paįvairinti specialiais žaidimais. Negana to, iš anksto derėtų aptarti ir tematiką – tai puikus būdas išpildyti savo seksualines fantazijas ir dėl jų nė kiek nesigėdyti.

Slapti pasimatymai įprasti ir toms poroms, kurios savo santykius laiko kiek laisvesniais, o antroms pusėms leidžiama turėti daugiau nei vieną partnerį. Tokiu atveju nuo savo antrosios pusės šių susitikimų slėpti nėra reikalo, tačiau dažnai atsižvelgiama ir į likusią visuomenę. Juk turint ilgametę žmoną ar vyrą, o į pasimatymą einant su kitu savo dėmesio subjektu nesinori susitikti savo giminaičių, artimų draugų ar kolegų – tokiu atveju apkalbos tiesiog garantuotos. Dėl šios priežasties slapti pasimatymai norint išvengti nepageidaujamų akių ar dėmesio yra tiesiog neišvengiami. Bet kuriuo atveju, nereikėtų jų bijoti – tai išties puikus būdas praleisti laisvalaikį, susipažinti su naujais žmonėmis ir panirti į naujus potyrius. Taigi, slapti pasimatymai turi kur kas daugiau „už“ nei „prieš“, taigi, galbūt laikas suplanuoti kažką neįprasto jau dabar?

 

Ankstesnis straipsnisTrys drabužių sluoksniavimo taisyklės šiai žiemai
Kitas straipsnisProgramavimo paslaugos geriausia kaina

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here