Ar seksas jau kurį laiką nebeteikia malonumo? O gal jis tapo netgi skausmingas? Deja, bet tai yra labai dažnos problemos, su kuriomis susiduria ne viena moteris. Tiesą sakant, bėgant metams – ir ypač po menopauzės – seksualiniame gyvenime barjerų ima atsirasti vis daugiau, todėl norint išsaugoti gerą lytinio gyvenimo kokybę naudinga atsižvelgti į kelis patarimus.

1. Mylėkitės, mylėkitės ir dar kartą mylėkitės

Seksas yra labai panašus į sportą. Jei jūs norite išlikti puikios formos, jūs turite sportuoti reguliariai. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie seksą. Bėgant laikui, jei moteris nėra seksualiai aktyvi, tuomet jos vagina gali susiaurėti, todėl vienas iš būdų, kaip būtų galima išsaugoti tinkamą vaginos funkciją, yra reguliarūs lytiniai santykiai.

2. Naudokite lubrikantus

Jei lytinis aktas jums būna skausmingas, pabandykite pasitelkti lubrikantus. Jei tai jums pasirodys nepakankama, visuomet galite pasinaudoti ir papildomomis drėkinamosiomis priemonėmis. Tačiau būtina suprasti, kuo pastarosios priemonės skiriasi. Lubrikantai yra naudojami tik lytiniam aktui, kai tuo tarpu vaginos drėkiklis yra lyg drėkinamoji priemonė, kurią mes kasdien naudojame drėkindamos savo odą. Taigi, jei susiduriama su sausumu, drėkiklis gali būti naudojamas reguliariai. Tuo tarpu kai kurie drėkikliai veikia tiek kaip drėkinamosios priemonės, tiek ir kaip lubrikantai.

3. Reguliariai sportuokite

Kuo mažesnis fizinis aktyvumas, tuo lengviau priaugti papildomų kilogramų. Priaugus papildomo svorio paprastai būname nepatenkintos savo išvaizda ir imame justi diskomfortą, kartu manydamos, kad ir mūsų antroji pusė nebejaučia tokio didelio potraukio pasikeitusioms kūno linijoms. Tačiau viskas neturėtų būti taip komplikuota, kadangi šį klausimą gali padėti labai lengvai išspręsti reguliarus sportas. Pakankamas fizinis aktyvumas ne tik padės atsikratyti papildomų kilogramų ir leis išsaugoti optimalų kūno svorį, tačiau taip pat padidins jūsų lytinį potraukį, pagerins jūsų nuotaiką, suteiks daugiau energijos ir sustiprins jūsų sveikatą.

4. Išbandykite ką nors nauja

Bėgant metams seksualinis gyvenimas gali tapti pakankamai nuobodus ir jame gali įsivyrauti rutina, kuri tikrai nepadeda seksualinio gyvenimo kokybės gerinimui. Tačiau poros visuomet gali pasitelkti fantaziją ir būti kūrybingos. Taigi, išbandykite skirtingas sekso pozas, tokiu būdu atrasdami tai, kas jums būtų patogu ir malonu. Taip pat galite išbandyti ir masažą, skirtingų rūšių lubrikantus ir įvairius sekso žaislus. Šiandien labai didelis sekso prekių pasirinkimas moterims suteikia puikią galimybę praturtinti savo seksualinį gyvenimą ir paversti jį dar malonesniu.

Ankstesnis straipsnisVeiksmingi apšvietimo patarimai, kurie padės atnaujinti jūsų būsto interjerą
Kitas straipsnisTraumos ir kaip jų išvengti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here