TRANSPORTO PRIEMONIŲ KASKO DRAUDIMAS

Transporto priemonių draudimo objektu gali būti laikomi turtiniai interesai susiję su apdraustos transporto priemonės valdymu, naudojimu, disponavimu arba su teisėtu pagrindu laikinai perduotos draudėjui transporto priemonės vairavimu arba susijęs su nelaimingais atsitikimais.

Transporto priemonė nebus draudimo obejektų, jei nebus įregistruota atitinkamose įstaigose ir neturės nuolatinės registracijos Lietuvos Respublikoje bei nuolatinių numerių arba bus techniškai netvarkinga.

Draudžiama pilnai sukomplektuota transporto priemonė t.y pagal gamintojo specifikaciją sukomplektuotas turtas, turintis standartinius parametrus būdingus tai transporto priemonei. Gali būti apdrausta ir papildoma įranga, jei tai nurodoma draudimo liudijime. Papildoma įranga yra laikoma bet kokia stacionariai neserijiniu būdu įmontuota įranga (pvz. Neišimama garso ir vaizdo aparatūra, navigacinės sistemos, lengvo lydinio ratlankiai, išorinės bagažinės, papildomi žibintai, dujinė įranga, papildomi apsaugos lankai papildomi slenksčiai ir t.t)

Ankstesnis straipsnisKASKO draudimas
Kitas straipsnisDraudimo galiojimo teritorija ir laikotarpis