KASKO DRAUDIMO ĮVERTINIMAS LIETUVOS RINKOJE

Kasko draudimas galioja Lietuvos Respublikos ir Europos geografinėje teritorijoje arba galiojimo teritorija gali būti tik Lietuvos Respublikoje. Europos teritorija sutartyje yra apibrėžiama šiomis šalimis: Airija, Albanija, Andora, Austrija, Baltarusija, Bosnija ir Hercogovina, Bulgarija, Čekija, Danija, Estija, Graikija, Islandija, Ispanija, Italija, Jungtinė Karalystė, Kroatija, Latvija, Lenkija, Lichtenšteinas, Lietuva, Liuksemburgas, Makedonija, Moldova, Monakas, Norvegija, Olandija, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Rusija, bet tik iki Uralo kalnų, San Marinas, Serbija ir Juodkalnija, Slovakija, Slovėnija, Suomija, Švedija, Šveicarija, Turkija, bet tik europinė dalis, Ukraina, Vengrija ir Vokietija.

Tačiau galiojimo teritorija gali būti apibrėžiama galiojimu Europoje,išskyrus nepriklausomą valstybių snadraugą. Tuomet į galiojimo teritoriją neįeina Baltarusija, Moldova, Rusija, Ukraina.

Draudimo sutartis pradeda galioti draudimo polise nurodytą dieną ir ne anksčiau. Mokant draudimo įmoką grynaisiais arba pavedimu pradeda galioi sekančią kalendorinę dieną.

Ankstesnis straipsnisTransporto priemonių draudimo objektas
Kitas straipsnisTransporto priemonių draudimo galimybės