„Tele2“: apdraudžiama jau trečdalis geresnių telefonų

Vos tik kur nusisukame ar pasisukame – jau, žiūrėk, ir ieškome savo mobilaus telefono. Jie jau seniai tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Seniai visi žinom, kad vos tik prireikus pagalbos, ar iškilus klausimams, galime paspaudę kelis mygtukus paskambinti mamai, draugui ar kolegai. Jei tik pasiklystame, ar nežinome, kur kitame mieste rasti jaukią kavinę ar reikalingą adresą – taip pat jungiame telefoną, navigaciją ir ieškome reikiamos informacijos. Pakeliame akis į dangų ar horizontą: o ten – įspūdingo grožio reginys, kurį norime ir galime užfiksuoti būtent šią akimirką. Ką darome? Greitai traukiame iš kišenės telefoną ir spaudžiame kameros mygtuką. Tiek nedaug tereikia, kad patenkintume savo poreikius čia ir dabar. Šiuolaikiniai telefonai tokie visagaliai! Neretais atvejais jie net gelbsti kaip mažieji kompiuteriai. Galime taip pat dirbti, į pagalbą pasitelkę savo mobilaus telefono aparatą.

Ką daryti sugedus telefonui?

Nors visus telefonų privalumus būtų ir sunku išvardinti. Ten tiek daug funkcijų, niuansų, galimybių, kad kartais patys tos visos informacijos ir nežinome, ar nespėjame išnaudoti, kol jis nepradeda veikti lėčiau, strigti, netikėtai išslysti ir įkristi į geriamos arbatos puodelį, o gal net balą, vandens telkinį ar iš skubėjimo kristi iš rankų, nukristi ant žemės ir sudužti ekranas. O ką, jei mūsų patikimiausias pagalbininkas visiškai nustoja veikti? Tikrai nei vienas iš mūsų nėra apsaugotas nuo mobiliųjų įrenginių programinės įrangos gedimų. Tokiais atvejais telefonų remontas tampa neišvengiamas.

Telefonų remontui reikalinga įranga

Visais išvardintais atvejais tikrai vargu, ar patiems pavyks suremontuoti telefoną. Tam dažniausiai prireikia specialios įrangos, įrankių bei profesionalo „akies“, kad būtų diagnozuota, ką ir kaip reikia taisyti, keisti ar koreguoti. Ar žinojote, jog šiandien daugelis mūsų elektroninių pagalbininkų yra apsaugoti nuo tam tikro dulkių ir vandens kiekio, pvz.: mobiliųjų telefonų standartas yra būti bent atspariems lietaus poveikiui. Aišku nereikia tokiais faktais piknaudžiauti ir palikti telefono šlapti baseine ar lietuje. Technologijos sparčiai tobulėja ir tikėkimės tokios bei panašios problemos netolimoje ateityje bus sprendžiamos kompleksiškai. Visa tai tam, kad netektų sužinoti, kas yra telefonų remontas.

Ką daryti sušlapus telefonui

Pradėjome kalbėti apie mobilaus telefono sušlapimą. Artėjant vasaros sezonui šie nemalonūs nuotykiai gali pasitaikyti dažniau. Tad geriau susipažinkite iš anksto su infomacija, ką tektų daryti, jeigu telefonas įkristų į vandenį, vonią, atostogų metu baseiną ar kitą skystį ir sušlaptų, permirktų.

  1. Kuo skubiau išjunkite mobilųjį telefoną.
  2. Jeigu yra galimybė – tuojau pat ištraukite akumuliatorių.
  3. Jei galite, kiek tik įmanoma išardykite telefono aparatą.
  4. Kuo kruopščiau, atidžiau ir atsargiau viską nušluostykite (popieriniu) rankšluosčiu.
  5. Galiausiai – panardinkite mobilųjį telefoną į ryžius ta padėtimi, kuria atrodo, kad geriausiai ištekės vanduo (pvz. lizdais žemyn).
  6. Patariama ryžiuose telefoną laikyti vieną parą.
  7. Praėjus vienai parai vėl surinkite mobilųjį telefoną ir bandykite jį įjungti.
  8. Jei pamatote, kad įsijungia ir tinkamai veikia, tuomet galite džiaugtis vėl turėdami telefoną, didesnių bėdų išvengėte.
  9. O jeigu priešingai – mobilus telefonas nebeįsijungia, pabandykite aprašytą eigą kartoti dar kelias paras.
  10. Tuomet, kai praeis kelios paros ir telefonas neveiks, vadinasi Jums reikalingas telefonų remontas. Po telefono sušlapimo galima tikėtis visko. Jis gali būti visiškai nepažeistas arba jame gali būti viskas susvilę. Patyrę meistrai indentifikuos problemas ir imsis visų galimų priemonių operatyviai bei efektyviai nustatyti pataisomumą ir sutvarkyti Jūsų mobilųjį telefoną, kiek tai yra įmanoma.

Atsitikus bėdai su mobiliuoju telefonu, kreipkitės į profesionalius telefonų remonto meistrus Elmeistrai, kad būtų užtikrinta darbų kokybė, garantija ir profesionalus darbas. Jie visada pasiruošę padėti sutaisyti Jūsų mobiliųjį telefoną.

Ankstesnis straipsnisGėlių puokštės: renkamės pagal progą, bet ko neapsvarstome?
Kitas straipsnisPagalba gaminant baldus – baldinių plokščių pjovimas