Kitos savaitės „Samsung“ siurprizai: bendrovė atidarys pirmąją parduotuvę Baltijos šalyse ir pradės „Galaxy s6” bei „Galaxy s6 edge” prekybą Lietuvoje

Samsung telefonai išlieka vienu iš populiariausių pasirinkimų dabartinėje rinkoje. Tai – patogios, paprastai naudojamos bei gerais parametrais pasižyminčios mobiliosios priemonės. Visgi, bėgant laikui, visų telefonų baterijos nusilpsta. Tokiu atveju, pastarojo naudojimas kiek apsunksta. Tenka nuolat galvoti apie tai, kur ir kada vėl galėsite įkrauti bateriją. Žinoma, pilnai to išvengti tikriausiai nepavyks. Kita vertus, egzistuoja tam tikri patarimai, padėsiantys bent truputį pagerinti telefono našumą. Kartais prastesnio krovimo priežastimi gali būti senas arba netinkamas pakrovėjas. Tokiu atveju, pastarųjų galite paieškoti čia https://www.telefonubaterijos.lt/314-samsung-pakrovejai. Visgi, sugrįžkime prie to, ką apie Samsung telefonų krovimą reikėtų žinoti kiekvienam.  

Kaip prailginti telefono baterijos veikimą?

Bėgant laikui, daugumos telefonų baterijos natūraliai susidėvi bei ima veikti kiek prasčiau. Kaip jau minėjome anksčiau, pilnai to išvengti greičiausiai nepavyks. Kita vertus, egzistuoja tam tikri patarimai, kurie gali pagelbėti šį procesą pristabdyti. Pirmiausiai, rekomenduojama niekuomet pilnai neįkrauti bei neiškrauti baterijos. Kitu atveju, prisidedate prie jos gyvavimo sutrumpėjimo. Geriausia, jog ši visuomet laikytųsi ties maždaug 30-80%. Taipogi, verta paminėti, kad telefono bateriją veikia ir karštis bei šaltis. Taigi, išmaniojo verčiau nenaudokite tol, kol šis kraunasi. Be to, patariama privengti tai daryti lauke, esant itin dideliam šalčiui. Žinoma, vertėtų nepamiršti nuolat išjungti nenaudojamų programėlių, Bluetooth ar net WI-FI. Tokiu būdu, taip pat prisidėsite prie ilgesnio baterijos gyvavimo laikotarpio. 

Pagrindinės įkrovimo problemos

Nemažai žmonių, anksčiau ar vėliau, susiduria su štai tokia problema – telefonas lyg ir kraunasi, tačiau tai vyksta ganėtinai lėtai bei neefektyviai. Pirmiausiai reikėtų pabandyti pastarojo kurį laiką nenaudoti. Jeigu naršote tol, kol šis kraunasi, visiškai natūralu, jog procesas vyksta lėčiau. Tokiu būdu akumuliatorius apsisaugo nuo perkaitimo. Be to, visuomet rekomenduojama telefoną krauti kambario temperatūroje. Kaip jau minėjome kiek anksčiau, aplinkoje vyraujantis karštis arba šaltis taip pat veikia įkrovimo procesą. Žinoma, pravartu pasitikrinti ir turimą pakrovėją. Kartais pagrindinė problema būna būtent jame – juk su laiku šis taip pat ima nusidėvėti. Tad, visai gali būti, jog pakaks tik įsigyti naują kroviklį. 

Telefono perkaitimas

Kaip jau minėjome kiek anksčiau, kartais krovimo metu telefonas gali perkaisti. Tai veikia ganėtinai skirtingos priežastys – temperatūra, įrenginio naudojimo ypatumai ir panašiai. Tad, norėdamas apsaugoti akumuliatorių, telefonas krovimo procesą sustabdo. Ką daryti tokiu atveju? Kaip jau minėjome kiek anksčiau, nenaudokite išmaniojo tol, kol šis nepasikrovė. Telefonui jau perkaitus, kurį laiką jį atjunkite nuo laido. Vėl kraukite tik tuomet, kai šis jau atvėso. Panašiai gali nutikti ir automobilyje, karštą vasaros dieną. Tokiu atveju, telefoną geriausiai krauti kiek vėsesnėje aplinkoje. Tad, jei tik pavyksta, pasistenkite pasaugoti savo bateriją.

Ankstesnis straipsnisIš ko susideda elektros darbų kaina?
Kitas straipsnisBE KO NEIŠSIVERSI VIRTUVĖJE?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here