virtuves baldai pagal uzsakyma

Virtuvėje jau seniai tapo įprasta ir nieko nebestebina tokia buitinė technika, kaip bulvių tarkavimo, sulčių spaudimo kombainai, daržovių smulkintuvai, kaitinimo lentos, orkaitės, mikrobangų krosnelės, indaplovės ir gartraukiai su anglies filtru. Visą virtuvės techniką labai patogu pirkti internetu, nes čia su pirkėjams siūlomais gaminiais ir jų privalumais galima susipažinti, nekeliant kojos iš namų, ta pati taisyklė galioja ir pirkimo procedūrai.

Kokia virtuvės technika yra įmontuojama?

Įmontuojamos virtuvės technikos pavyzdžių yra gana daug. Įmontuojamos gali būti indukcinės kaitinimo lentos, orkaitės, net ir šaldytuvai. Pastarieji gali būti taip įmontuojami, kad net nepatikėsite, jog ten esama šaldytuvo. Prie įmontuojamų prietaisų priskiriamos ir mikrobanginės krosnelės bei indaplovės.

O vienas stambiausių įmontuojamų buitinių įrenginių – tai gartraukiai, be kurių neįmanomas patogus darbas virtuvėje. Jie maisto gaminimo metu iš aplinkos sutraukia ne tik garus, bet ir maisto gaminimo metu atsirandančius kvapus.

Kokių esama gartraukių ir kaip jie veikia?

Pagrindinė virtuvės gartraukių paskirtis yra sugerti garus, dūmus ir kvapus, kad jie neįsigertų į baldus, užuolaidas, kitus virtuvėje esančius tekstilės gaminius. Gartraukiai yra arba pakabinami, arba su kaminu.

Kuo yra praktiški pakabinami gartraukiai?

Pakabinami gartraukiai surenka orą, perleidžia jį per anglies filtrus ir grąžina atgal. Gartraukių su filtrais pagrindinis privalumas yra tas, kad vartotojams nereikia rūpintis vamzdžio tiesimu, o jį galima montuoti bet kurioje virtuvės vietoje.

Pakabinamus gartraukius galima kabinti net po spintele ir taip sutaupyti vietą virtuvėje. Be to, energetiniu atžvilgiu jie yra labai naudingi, nes įšilusį orą palieka viduje, tai ypač naudinga šaltuoju metų laiku.

Kaip veikia gartraukiai su kaminu?

Dažniausiai gartraukiai su kaminu yra kupolo formos, jie veikia visai kitaip nei pakabinami gartraukiai. Gartraukis su kaminu surinktą iš virtuvės orą išleidžia į lauką per ventiliacijos angą. Todėl prieš montuojant tokį gartraukį, jį reikia montuoti šalia ventiliacijos angos.

Jeigu jums neduoda ramybės mintis, jog gartraukis su kaminu gali virtuvėje negražiai atrodyti, tada gali rinktis virtuvės spintelėje paslepiamo gartraukį. Prekyboje yra labai daug pačių įvairiausių rūšių, formų ir spalvų gartraukių, kurių veiksmingumas tikrai nekelia abejonių.

Ankstesnis straipsnisKą reikėtų žinoti apie Samsung telefonų krovimą?
Kitas straipsnisEkovatos privalumai ir trūkumai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here