sweepest

Specializuota internetinių konkursų platforma ,,Sweepest“ – iki šiol vienintelė tokia Lietuvoje. Šis naujas rinkos dalyvis stebina progresu ir sėkme: mažiau nei per tris mėnesius pritraukta pakankamai investicijų tolimesniam projekto vystymui. Gimęs kaip rizikingas startuolis, ,,Sweepest“ dabar sparčiai juda į priekį, aiškiai orientuodamasis į intensyvų augimą bei plėtrą.

Sunkiausia patikėti inovatyvia idėja

,,Sunku surasti žmones, kurie patikėtų startuolio sėkme, sutiktų prisiimti nemažą riziką, todėl mums teko aplankyti daugiau nei dešimt investuotojų.“ – apie verslo pradžią pasakoja vienas iš ,,Sweepest“ įkūrėjų Artūras Svirskis. – ,,Nenuleidome rankų ir šiandien matome rezultatus: mūsų rankose solidžios investicijos – penkiaženklė suma, kuri bus efektyviai panaudota technologiniams sprendimams bei rinkodarai.“ A. Svirskis teigia, kad svarbiausia pačiam žinoti ko nori, kiek investicijų reikia verslui, kur jas panaudosi ir kokių rezultatų pasieksi. Tik po to galima užtikrintai pristatyti savo idėjas ir įtikinti protingą investuotoją.

Pirmosios investicijos – mažiau nei po trijų mėnesių

Suradus investuotoją, ,,Sweepest“ komandai teko aiškiai ir detaliai pristatyti projekto idėją, aptarti reikiamos investicinės sumos dydį, suderinti įmonės akcijų dalį, kuri atiteks investuotojui. Be to, pristatyti galimas rizikas bei numatyti nesėkmės atvejus. Po penkių turiningų susitikimų, šį startuolį pasirinko privatus investuotojas Audrius Girnys. Jo teigimu, daugiausia įtakos sprendimui turėjo ,,Sweepest“ projektą vystanti komanda ir jos veiklos sritis, investicijų suma, projekto pristatymas, lūkesčiai ir tarptautinės plėtros galimybės. ,,Buvo keletas ir kitų variantų, tačiau projekto pristatymas ir rinkos tyrimas įtikino, kad investicija bus ne tik perspektyvi, bet ir įdomi verslo plėtojimo prasme.“ – sprendimu investuoti į ,,Sweepest“ džiaugiasi A. Girnys.

A. Svirskis, vienas iš ,,Sweepest“ įkūrėjų, pabrėžia, kad pirmasis investuotojas pritrauktas per ypač trumpą laiką – vos 80 dienų nuo veiklos pradžios, o tai leidžia dar tvirčiau tikėti, kad pasirinktas išties teisingas kelias. Gautos investicijos tikrai nesugrįš iki metų pabaigos, tačiau akivaizdžiai paspartins ,,Sweepest“ internetinių konkursų platformos plėtrą ir tobulėjimą – tai, ko labiausiai reikia išskirtiniam projektui ir reikliam klientui šiame etape.

Ankstesnis straipsnisMaisto ragautojas – nebe diktatorių būtinybė
Kitas straipsnisŠvedijos mokyklų langus puošia lietuviškos žaliuzės

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here