Švedijos mokyklų langus puošia lietuviškos žaliuzės

Ne vienas mūsų mėgsta pasakyti: „skandinaviška kokybė“, „gražu kaip pas Skandinavus“, „švediškas skonis“ ir panašiai. Būtent šiauriečių skonis, tvarka ir pasirinkimai vis dažniau tampa pavyzdžiu, į kurį norime lygiuotis. Dėmesio! Ne vienoje sferoje mes jau senokai ne tik kad žengiame koja kojon, bet esame ir pirminis pasirinkimas. Viena šių sričių – visų rūšių žaliuzės.  Galbūt dėl puikaus kainos ir kokybės santykio, galbūt dėl medžiagų ir spalvų įvairovės, o gal tiesiog  dėl to, kad, lyginant su skandinavais, esame šiek tiek labiau „saulėti pietiečiai“, mūsų gamintojų žaliuzės sparčiai žengia į kitas Baltijos bei šiaurės šalis. Lietuvių išpuoselėta produkcija puošia ne tik privačius būstus, bet ir įstaigas, reprezentacines vietas, mokyklas, ir vis drąsiau žengia į rinką.

„Skandinavų žaliuzių rinka yra gana nusistovėjusi. Suomija nuo seno – būtent tradicinių žaliuzių šalis. Švedai daug mieliau renkasi roletus, Norvegai ir Danai – plisuotas žaliuzes. Kalbant apie spalvas,  bendra šių šalių gamintojų pasiūla atrodo kiek nuobodžiau: juoda, balta, pilka… juoda, balta, pilka… Nors lietuviai vis dar yra kardinaliai priešingų pasirinkimų (raštų, spalvų, margumynų) mėgėjai, abiejų regionų patirčių derinimas vis labiau veda mus į pripažinimą“, teigia UAB „Dextera“ komercijos vadovas Stanislovas Globis.

UAB „Dextera“ – viena seniausių ir didžiausių įmonių šiaurės rytų Europoje gaminanti visų rūšių žaliuzes ir teikianti jų dalis gamybai. Nuo 2014 metų ji dalyvavo projekte  pagal Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir verslo aplinkos gerinimas“ priemonę “Naujos Galimybės”. Bendra tinkamų finansuoti išlaidų suma sudarė 60% nuo projektui skirtų investicijų. Projekto vykdymo metu, pasitelkus Europos Sąjungos bei nuosavas lėšas, buvo sukurtas rinkodaros priemonių kompleksas, įmonės ir jos gaminių pristatymui parodose Danijoje, Suomijoje, Estijoje. Parodose buvo pristatomi bendrovės standartiniai gaminiai bei inovatyvūs individualūs sprendimai. „UAB „Dextera” plėtra užsienio šalyse” projekto įgyvendinimas prisidėjo prie tolimesnio teigiamo įmonės įvaizdžio formavimo ir atvėrė naujas galimybes bendradarbiavimo plėtrai užsienio rinkose. Sėkmingas projekto vykdymas sąlygojo ryšių užmezgimą su Skandinavijos įmonėmis. Šiuo metu aktyviai dirbama su potencialiais partneriais, vykdomi pirmieji projektų užsakymai.

Plisuotos Žaliuzės Internetu – gera Kaina (Akcija) – Solemlux

Ankstesnis straipsnis,,Sweepest“ – inovatyvus projektas, įtikinęs investuotojus
Kitas straipsnisMokslininkai atrado, koks maistas pavojingiausias širdžiai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here