Kiekvienas papuošalas turi savo vertė. Jis gali pasakoti istoriją. Juk dažnai vien pasižiūrėjus į močiutės dovaną auksinę grandinėlę prisimename pačias gražiausias su ja praleistas akimirtas, išmoktas pamokas ar laiką, leistą kartu. Įsimintino gimtadienio proga gauti auskarai taip pat kaskart kelia sentimentus vien pagalvojus, kiek laiko prabėgo nuo tos svarios dienos, kai juos gavote. Labai panašiai yra ir su žiedais. Tikriausiai patys svarbiausi ir brangiausi mums visada bus vestuviniai žiedai.

Vestuvės yra tikrai ypatinga šventė ir su ja visada prasideda naujas gyvenimo etapas. Vyras tampa sužadėtiniu ir lygiateisiai svarbiu šeimoje, taip pat kaip ir moteris tampa žmona. Pirmomis dienomis po vestuvių kasryt nubudus maloniai nusišypsome ant bevardžio piršto pamatę aukso žiedą. Moterims dar nėra taip keista ir neįprasta naujas papuošalas ant plaštakos. Vyrams yra šiek tiek kitaip. Retas kuris iki vestuvių jau nešiojo vienokį ar kitokį žiedą ant piršto. Vestuviniai žiedai vyrams dažniausiai būna pirmas, o galbūt ir vienintelis papuošalas gyvenime. Tad juos rinktis labai svarbu atsakingai ir apgalvotai. Jei mėgstate labiau klasiką ir paprastumą, galimi subtilesni papuošalų variantai, kurie puikiai derės prie kasdieninės aprangos bei Jūsų stiliaus. Vestuvinius žiedus galėsite rinkitės balto, geltono ar rožinio aukso, kurie taip pat gali būti puošti deimantais.

Daugelis labiausiai nerimauja dėl netinkamai išsirinkto žiedo dydžio. Bet tai tikrai nėra pats svarbiausiais aspektas. Žinoma, jei vestuviniai žiedai bus parinkti netinkamo dydžio ir per dideli, tai laikui bėgant ne tik, kad nesijausite komfortabiliai, bet ir žiedą bus lengva pamesti. Analogiškai bus jeigu išsirinkti žiedai – per maži, tai net nenorėsite jų nešioti. Tad kreipkitės į profesionalus, Fashion Gold, kurie galės padėti ne tik išsirinkti tinkamo dydžio svarbiausius gyvenime papuošalus, bet ir tuos, kurie išliks atmintyje ilgam.

Visi rankų darbo papuošalai yra išskirtiniai ir tik tas, vienintelis, gali būti Jums pats svarbiausias ir brangiausias. Su laiku vestuvinis žiedas ant bevardžio piršto taps toks įprastas kasdieninis aksesuaras, kad net stebėsitės jį nusiėmę, kaip galėjote gyventi be jo.

Ankstesnis straipsnisCementas: kilmės istorija ir panaudojimas šiandien
Kitas straipsnisKam reikalingi kraujo tyrimai?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here