Jei prieš gerus du dešimtmečius buvo įprasta, kad sutuoktiniai renkasi paprastus, klasikinius aukso žiedus vestuvėms, jau gerus penkerius metus jaunieji renkasi įvairesnius variantus. Į madą ateina titano, platinos gaminiai, skirtingo aukso kombinacijos, inkrustuoti brangakmeniai. Taip pat jaunieji vis dažniau eksperimentuoja ir renkasi skirtingus vestuvinius žiedus. Taigi, kaip išsirinkti vestuvinius žiedus?

Žvalgyba

Jei jau sužadėtiniui ištarėte „Taip“, pirmiausia, vestuvinių žiedų paiešką reikėtų pradėti nuo žvalgybos. Internete peržiūrėkite kelis juvelyrinių dirbinių parduotuvių tinklapius bei pasisemkite idėjų. Peržiūrėkite įvairius variantus: tiek klasiką, tiek unikalius dirbinius bei su mylimuoju aptarkite, ko abu norite.

Derinkite prie sužadėtuvių žiedo

Atkreipkite dėmesį, kad jei ketinate vestuvinį ir sužadėtuvių žiedus nešioti kartu ant to paties piršto, jie turėtų gražiai derėti drauge. Taigi, idealu jei gyvai pasimatuosite kelis žiedų tipus. Tokiu būdu matysite, kokie žiedai dera prie jūsų sužadėtuvių žiedo ir, kokio varianto nesirinkti.

Gyvenimo būdas

Visuomet turėkite mintyje savo gyvenimo būdą. Nesirinkite briliantų juostelės žiedo jei dirbate darbą, kuriame nuolat tenka teplioti rankas žemėse ar dažnai lankotės bokso salėje. Taip pat juvelyrai neretai pataria vyrams nesirinkti lygaus paviršiaus žiedo jei dirba darbą, kuriame lengvai galima subraižyti lygų dirbinį.

Žiedo dydis

Tai – labai svarbus žingsnis. Tinkamo dydžio žiedas džiugins jus visą gyvenimą, o štai per mažas ar per didelis nuolat kels diskomfortą arba sukels papildomų išlaidų didinant ar mažinant meilės simbolį. Todėl, geriausia žiedą matuotis apie pietus, pavasarį ar rudenį. Kodėl? Todėl, kad žiemą šalta ir įprastai pirštai būna mažesni, o štai vasarą – ištinsta, todėl didesni. Na, o ryte pas dalį žmonių pirštai būna ištinę po nakties. Todėl minėtas laikotarpis leis jums išsirinkti tinkamiausio dydžio dirbinį.

Dizainas

Jei jau apsižvalgėte internete bei fizinėse juvelyrikos parduotuvėse, jau žinote kokio metalo, kokios spalvos bei dizaino norėsite. Jei visgi neradote nieko, kas atspindėtų judviejų meilę ir lūkesčius, tuomet verta rinktis individualų dirbinį, kurį pagamins jūsų pasirinktas profesionalus juvelyras.

Ankstesnis straipsnisApranga ir papuošalai – kaip juos derinti tarpusavyje?
Kitas straipsnisKAS PADEDA ATJAUNĖTI?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here