suzadetuviu ziedai

suzadetuviu ziedaiSužadėtuvių žiedai – vienas gražiausių ir svarbiausių kiekvienos moters turimų aksesuarų. Dėl šios priežasties renkant juos svarbu išlikti akyliems, skrupulingiems ir galutinį pirkinį įsigyti tik tuomet, kai būsite absoliučiai tikri, jog pasirinktas sužadėtuvių žiedas iš tikrųjų pamalonins Jūsų išrinktąją. Tačiau  žiedai ir jų pasirinkimas yra tokie skirtingi… Iškyla klausimas, kaip nesuklysti renkantis? Siekdami padėti Jums, pateikiame dažniausiai pasitaikančių klaidų sąrašą ir patarimus, kaip jų išvengti.

  1. Dažnai kylantis klausimas – kur gali būti įsigyti sužadėtuvių žiedai. Vilnius, dažniausiai, būna pirma į galvą šaunanti mintis. Juk tai didelis miestas, tad manoma, kad čia galima rasti ne tik platų, bet ir patį geriausią pasirinkimą. Tačiau taip manyti tikrai klaidinga. Sužadėtuvių žiedai gali būti įsigyti visoje Lietuvoje – sužadėtuvių žiedai kaune, sužadėtuvių žiedai klaipedoje ir pan., pasirinkimas tikrai platus. Taigi, norint įsigyti žiedus tikrai nebūtina vykti į tolimiausią Lietuvos kampelį.
  2. Kitas dažnai iškylantis klausimas, kuomet renkamiesi sužadėtuvių žiedai – ant kurios rankos jie turi būti maunami? Įprastai žiedas maunamas ant kairės rankos bevardžio piršto. Visgi tradicijos spračiai keičiasi, todėl nurodymai, kur mauti žiedą nebėra tokie griežti – sužadėtuvių žiedą nešioti galima tiek ant dešinės, tiek ant kairės rankos bevardžio piršto.
  3. Dažnai manoma, kad žiedai turėtų būti renkamiesi juos matant betarpiškai, geriausiai parduotuvėje. Manoma, kad tik tokiu būdu gali būti pasirinkti tinkami sužadėtuvių žiedai. Tačiau taip manyti klaidinga. Egzistuoja alternatyvus būdas, kuriuo gali būti išsirenkami sužadėtuvių žiedai – katalogas. Katalogus galite gauti tiek juvelyrikos parduotuvėse, tiek internete ir skirti rinkimuisi tiek laiko, kiek Jums iš tikrųjų reikia – kelias valandas, dienas ar net savaites.
  4. Dar viena klaidinga idėja, ypač dažnai kylanti, kuomet renkamiesi sužadėtuvių žiedai – kaina. Manoma, kad turėtų būti įsigyjami kuo brangesnis sužadėtuvių žiedai. Pigiau ne visada yra geriau, tačiau žiedas neprivalo būti brangus, norint kad jis patiktų Jūsų mylimajai. Žinoma, visai kitas dalykas yra kuomet norimi įsigyti yra sužadėtuvių žiedai su deimantais. Kaina, tokiu atveju, žinoma bus didesnė, tačiau toks žiedas neabejotinai paliks patį didžiausią įspūdį Jūsų mylimajai.
Ankstesnis straipsnisPirmą kartą pasaulyje skilvelio aneurizmos gydymui pritaikyta minimaliai invazinė procedūra
Kitas straipsnisKada paskolos sutartis gali būti pripažinta negaliojančia?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here