Sportas teikia malonumą tuomet, kai besitreniruodami jaučiamės gerai ir patogiai. Tam labai svarbu yra tinkamai pasirinkta sportinė apranga moterims. Dar nuo mokyklos laikų daugelis žino posakį, kad nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga. Ir tai yra tiesa. Šiandien sportinės aprangos gamintojai siūlo įvairius drabužius sportui, tačiau kaip pasirinkti tokią aprangą, kuri bus ne tik patogi, bet ir kokybiška?

Kokius derinius rinktis?

Nesvarbu, kokį sportą propaguojate, niekas neateina į sporto salę su džinsais, nes tai yra tiesiog nepatogu. Todėl dažniausiai sportinė apranga susideda iš kelnių arba šortų, marškinėlių arba liemenėles bei sportinės avalynės. Pavyzdžiui, jeigu vyrai dažniausiai renkasi šortus sportui viduje, o laukui tampres arba sportines kelnes, tai moterys šiandien dažniausiai renkasi tampres, kurios puikiai tinka įvairioms sporto rūšims tiek viduje, tiek lauke.

Kaip pasirinkti tampres?

Tamprės šiandien yra vienas populiariausių pasirinkimų sportui. Jos yra universalios ir labai patogios. Tamprės priglunda prie kūno, nevaržo judesių, nespaudžia, netrina. Tai tinkamas pasirinkimas tiek vyrams, tiek moterims, tačiau tarp moterų jos yra ypač populiarios.

Renkantis tampres, reikėtų žinoti, kaip pasirinkti tinkamas. Pirmiausia, svarbu pasirinkti modelį. Vienos tamprės gali būti su aukštesniu liemeniu, kitos su push up efektu. Elektroninėse parduotuvėse, tokiose kaip gymglamour.lt rasite daug skirtingų ir patogių modelių.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į tamprių ilgį. Jis gali būti įvairus. Reikėtų rinktis savo dydį, kad sportuoti būtų patogu. Pasirinkus per trumpas tampres, jos verš ir gali būti sunku judėti, atsitūpti, lankstyti kojas. Jeigu tamprės bus per ilgos, tuomet su jomis bus karšta, jos susisluoksniuos, gali smukti.

Kokias liemenėles rinktis?

Sportinės liemenėlės yra daug patogesnės nei įprastos liemenėlės. Sportuojančios moterys turėtų rinktis tik sportui pritaikytas liemenėlės. Jos suspaudžia krūtinę ir neleidžia jai judėti sporto metu. Tai yra labai patogu. Leidžia geriau jaustis ir patogiau atlikti visus pratimus.

Šiandien sportinių liemenėlių pasirinkimas gana platus. Galima rinktis liemenėlę, kurios nešiojamos po marškinėliais. Jos yra mažesnės. Tačiau šiandien labai dažnai sportinė apranga susideda tik iš tamprių ir liemenėlės. Tam gamintojai siūlo kiek didesnių liemenėlių variantus, vadinamus „topais“. Renkantis tiek didesnę, tiek mažesnę liemenėlę, patariama rinktis besiūlį modelį. Nepamirškite, kad net ir sportinės liemenėlės turi dydžius, tad prieš įsigyjant, įsitikinkite, kad pasirinkote ne tik Jums patinkančią spalvą, bet ir tinkamą dydį.

Ankstesnis straipsnisKaip tapti lyderiu?
Kitas straipsnisNotarai Alytuje: kada reikalingos notarų paslaugos?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here