Kaip ir skandinaviški baldai, taip ir skandinaviški šviestuvai turi savo išskirtinių išvaizdos savybių bei kokybę. Nors skandinaviškus šviestuvus kartais žymiai sunkiau atskirti nei baldus, gerai pasidomėjus ir susirinkus visą reikalingą informaciją, išmoksite neapsirikti dėl šviestuvo gamintojo kilmės ir kokybės.

Pirmiausia svarbu žinoti, kad skandinaviški šviestuvai gaminami tokie, kad derėtų prie skandinaviško dizaino baldų – minimalistiniai, su mažai detalių, pastelinių šviesių atspalvių, kurie labai dažnai komponuojami su medžio stiliaus elementais. Šio tipo šviestuvai niekada nebūna iššaukiantis ir akį traukiantis interjero akcentas, tačiau tobulai jį papildo ir yra lengvai priderinami beveik bet kurioje namų erdvėje ir prie bet kokio namų stiliaus. Skandinaviški šviestuvai būna patys įvairiausi, todėl kiekvienas tikrai ras sau tinkantį, patinkantį ir lūkesčius atitinkantį variantą, kuris suteiks namams jaukumo ir skandinaviško pojūčio.

Tikrų skandinavų namuose dažniausiai pasirenkami mediniai pakabinami šviestuvai. Jie, nors ir neturi papuošimų ar ypatingo dizaino, suteikia namams jaukumo ir šiltumo pojūtį. Kadangi dabar skandinaviškų šviestuvų pasiūla – labai gausi, gali būti lengva pasimesti ir sunku išsirinkti, būtent todėl lengviausia šviestuvą derinti prie bendros namų interjero nuotaikos bei stilistikos. Jeigu jūsų namai nėra įrengti skandinavišku stiliumi, tačiau ieškote minimalistinių šviestuvų, puikiai tiks skandinaviški šviestuvai, tačiau nepamirškite pasirinkti tokio varianto, kuris būtų ne tik gražus ir priimtinas jums, bet ir spalviškai derėtų prie kitų, namuose ar kambaryje esančių baldų bei interjero detalių.

Vis dėlto, šviestuvą reikėtų rinktis ne tik pagal dizainą, bet ir pagal kambarį, kadangi tinkamai pasirinktas šviestuvas gali drąstiškai pakeisti visą kambario nuotaiką. Jeigu, pavyzdžiui, jūsų miegamasis ar kitas kamabarys erdvus, puikiai tiks didels pakabinamas šviestuvas. Jeigu nenorite vieno didelio šviestuvo, šiandien vis labiau populiarėja ir taip pat stilingai atrodo keli vienodo stiliaus šviestuvai, pakabinti ir nuleisti skirtingame aukštyje.

Pakabinami skandinaviški šviestuvai – burbulai, puikiai tiks koridoriuje arba erdvėje virš laiptų, kur įprastai dažnai būna aukštesnės lubos. Tokioje erdvėje pakabintas tokio modelio šviestuvas užpildo erdvę, padeda ją atskleisti ir tuo pačiu gražiai papildo bendrą namų interjerą.

Ankstesnis straipsnisNuotekų valymo įrenginių montavimas: ką reikėtų žinoti?
Kitas straipsnisTobula dovana: kaip ją išrinkti?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here