Visais laikais vestuviniai žiedai simbolizavo meilę  meilę, ištikimybę ir pasitikėjimą. Šie juvelyriniai dirbiniai laikomi šeimos gerovės ir tvirtybės garantu, tad visai nenuostabu, jog vestuviniams žiedams ir jų pasirinkimui dažnai skiriamas ypatingas dėmesys. Į ką reiktų atkreipti dėmesį?

Pirmiausia pradėkite nuo to, jog šiam itin svarbiam pirkiniui dėmesį turėtų skirti abi poros pusės. Tai bus pirmasis jūsų žingsnis darnios ir vieningos šeimos link, kai visus smagius ir mažiau džiaugsmingus sprendimus du žmonės priima kartu ir atsakingai. Vestuvinių žiedų pirkimas neturėtų būti vienas iš paskutinių darbų prieš vestuves. Juolab, kad jeigu norite išskirtinio dizaino juvelyrinių dirbinių, tuomet, tikriausiai norėsite užsakyti rankų darbo papuošalus. Reikia įvertinti ir papildomus darbus. Sakykim, nusprendus žiedą graviruoti, tam atlikti prireiks šiek tiek daugiau laiko. Taigi, tikrų stilių žiedų gamyba gali užtrukti ilgiau, todėl gali prireikti maždaug 3–6 savaičių, kad juvelyras pagamintų jūsų pasirinktus vestuvinius žiedus.

Labai dažnai jauniems žmonėms, renkantis vestuvinius žiedus, labai svarbu biudžetas. Būtinai iš anksto nustatykite,  kokią sumą galite sau leisti. Jei nuspręsite pirkti vestuvinius žiedus su brangakmeniais, pasidomėkite jų kaina ir paskaičiuokite, kiek deimantų ar kitų brangakmenių norėtumėte. Labai dažnai sužadėtinių nuomonė dėl vestuvinių žiedų dizaino skiriasi. Tikrai nereikėtų užsispirti ir užsakyti vienodus žiedus. Svarbu, kad abu žiedai derėtų poroje. Net jei sužadėtinių pasirinkti stiliai yra skirtingi, juose atsiras gražus ir subtilus ryšys pasirinkus tą patį metalą.

Juvelyrai pasakoja, jog vis dar be galo populiarus klasikinis vestuvinių žiedų stilius.  Klasikinis arba standartinis sprendimas, tai yra, geltonas auksas ir nelabai įmantrūs raštai, yra vis dar pats populiariausias pasirinkimas vestuvėms. Manoma,  kad klasikiniai žiedai iš geltono aukso bus madingi dar daugybę metų, o jų neišstums jokios vestuvių mados bangos, kurios tai pasirodo, tai vėl išnyksta.

Vis tik nusprendėte klasiką atidėti į šalį ir pasirinkti išskirtinio dizaino juvelyrinius dirbinius? Puiku. Tuomet išmėginkite įvairiausius raštus, spalvas, metalų derinius.  Verta atkreipti dėmesį ir į  mažai kam žinomus ar tiesiog mažiau populiarius, tačiau tvirtus ir ilgaamžius metalus, sakykim,  titanas, platina, volframas. Tik tereikia viską nuodugniai ar atvirai aptarti su juvelyru. Jo profesionalūs patarimai tikrai padės apsispręsti tinkamai.

Ankstesnis straipsnisVadovų paieška – koks tai turi būti darbuotojas?
Kitas straipsnisDalinių krovinių transportavimas, kuo jis ypatingas?