magnio aliejus

Norint kažkuo įsitikinti, geriausia yra pačiam tai išbandyti, tačiau atsiliepimai ir rekomendacijos yra vienas iš svarbiausių dalykų renkantis kažkokią naują prekę ar produktą, jeigu dar neturėjote galimybės jo pabandyti. Juk niekas negali geriau patarti už kitus, kurie jau išbandė kažką ir gali pasidalinti savo įspūdžiais. Todėl pateiksime atsiliepimus žmonių, kurie jau išbandė “Gera karma” purškiamą magnio aliejų.

Ko Trin džiaugiasi: “Sveiki, norėjau jums labai padėkoti už kokybišką ir veiksmingą produktą. Pirkau magnio aliejų dėl dviejų priežasčių ir abi susitvarkė! Pirma, kojų raumenų trūkčiojimas. Tai buvo ženklas, kad man trūksta magnio. Vos keli papurškimai, 30 sekundžių, ir trūkčiojimo kaip nebūta. Kita priežastis buvo mėnesinių skausmas. Vėl gi, pasipurški ant skaudamos vietos, palauki, jauti dilgčiojimą ir skausmas praeina. Ačiū jums kad atvežėt tokį produktą į Lietuvą”

Virginija: “Sveiki! Noriu padėkoti už puikų produktą, purškiamą magnį. Labai patiko tiek man tiek mano vyrui. Labai geras bei patogus naudoti produktas.”

Laura: “Five stars! Magnis labai patinka, naudoju kasdien”

Gintarė: “Sveiki, labai patiko magnio aliejus dėl išskirtinių savybių. 100% grynas ir natūralus, tinka visai šeimai, net vaikams. Ir dar vienas labai didelis pliusas, kad jis yra įtrinamas į odą ir nereikia gerti tablečių, kuriose gausu nereikalingų priemaišų.”

Ajana: “Tobulai:) Magnio aliejus daro stebuklus, jei Jus išbėrė atsisakius pieno produktų (nuėmė kaip burto lazdele pamojus), aptarnavimas greitas ir malonus. Rekomenduoju!”

Gražina: “Puikus magnio aliejus, visiems rekomenduoju”

Taigi, jau ne vienas žmogus džiaugiasi magnio aliejumi ir jo nauda sveikatai ir čia tik nedidelė dalis jų, kurie nepatingėjo pasidalinti savo nuomone, o jeigu ir jūs išbandėte šį produktą, visiems būtų įdomu išgirsti, kokie yra įspūdžiai ir ką galite patarti dvejojantiems dėl jo įsigijimo. O norėdami daugiau sužinoti apie magnio svarbą organizmui pakalbėsime su UAB “Gera karma” vadovu Andrejumi Petruša.

Tiems, kas dar jūsų nepažįsta, papasakokite apie savo veiklą

Mes esame oficialūs ir licencijuoti maisto papildų bei kosmetikos gamintojai Lietuvoje. Kuriame ir siūlome išbandyti mūsų išskirtinius, PREMIUM kokybės produktus sveikatingumui, sportui ir gerai savijautai. Aukščiausia kokybė, unikali sudėtis, bei maksimalus veiksmingumas – mūsų veiklos receptas. Todėl produktuose nerasite jokių dažiklių, pigių konservantų, GMO ar abejotinos kokybės medžiagų. Todėl visus gaminius žymime mūsų oficialiu ir registruotu prekės ženklu – GERA KARMA™, kuris yra išskirtinės kokybės garantas.

O kuo ypatingas jūsų magnio aliejus?

GERA KARMA

Jo pavadinimas gali ir suklaidinti, kadangi tai nėra aliejus, o jį sudaro grynas magnis ištirpęs vandenyje. Tačiau dėl didelės magnio koncentracijos (31%) šis tirpalas įgauna panašią konsistenciją kaip aliejaus.

Be to, mūsų magnis yra purškiamas, todėl jo naudojimas yra labai paprastas, tereikia įtrinti odą šiuo aliejumi, o tuomet jau organizmas jį pasisavins labai greitai. Per odą negali patekti daugiau magnio, todėl taip jį naudojant neįmanoma perdozuoti, kas leidžia išvengti šalutinių magnio vartojimo poveikių.

Mūsų produktuose esantis magnis išgaunamas iš 1600 metrų gylyje esančio senovės šaltinio – požeminės Zechstaino jūros. Kuri yra centrinėje Europoje esantis geologinis darinys, susidaręs dar vėlyvojoje Permo eroje ir daugiau nei 250 milijonų metų šie magnio chlorido klodai glūdėjo apsaugoti nuo aplinkos poveikio, todėl magnis yra visiškai natūralus, be jokių priemaišų, sunkiųjų metalų ir pramoninių teršalų.

O kokia konkreti magnio nauda organizmui?

Magnis yra svarbus kiekvienoje ląstelėje vykstančiuose procesuose, jis dalyvauja daugiau, negu 300 skirtingų biocheminių reakcijų, kurios vyksta mūsų organizme kiekvieną dieną, tad jo svarba yra milžiniška. Tačiau kažkiek magnio gaunama su maistu, todėl, net esant nemažam jo trūkumui, šie procesai nesustoja, tačiau galime pajusti tam tikrus simptomus, kurie signalizuoja, jog trūksta šio mineralo.

Kalbant apie pastebimą naudą, pateiksime apibendrintas ir svarbiausias magnio funkcijas organizme, kurių sutrikimus pajusime pirmiausiai, pritrūkus magnio.

  • Magnis suteikia kaulams tvirtumo, kadangi kalcio įsisavinimas tiesiogiai priklauso nuo magnio kiekio organizme.
  • Reguliuoja ir sumažina kraujospūdį, apsaugo nuo stazinio širdies nepakankamumo, gerina kraujotaką, mažina cholesterolio kiekį
  • Užtikrina kokybiška miegą
  • Palengvina raumenų bei chroninius skausmus, mažina migrenos sukeliamą skausmą
  • Užtikrina tinkamą metabolizmą
  • Svarbus tinkamai angliavandenių apykaitai, mažiną organizmo atsparumą insulinui
  • Padeda įsisavinti vitaminą D
  • Saugo nuo radiacijos

Ar negauname pakankamai magnio su maistu?

Viskas priklauso nuo mitybos, teoriškai įmanoma gauti pakankamą magnio kiekį ir su maistu, tačiau praktiškai tai padaryti gali būti sudėtingiau, net jeigu jūsų mityba yra sveika ir subalansuota. Kadangi magnį ne tik gauname su maistu, bet jį taip pat galime greitai prarasti dėl kofeino bei cukraus vartojimo, perdirbtų maisto produktų ar alkoholinių gėrimų vartojimo ir maisto produktų, kuriuose gausu fitino rūgšties.

Be to, šiais laikais ir su maistu sudėtingiau gauti pakankamą kiekį magnio, kadangi žemės apdirbimui naudojant vis modernesnes ir našesnes technologijas dirvožemis nualinamas ir jame mažėja buvusio natūralaus magnio kiekis. Tačiau šio mineralo reikia ir augalams, todėl, esant jo trūkumui, veisiamos naujos augalų rūšys, kurios yra prisitaikę augti esant mažesniam magnio kiekiui.

Žmogaus taip modifikuoti neįmanoma, todėl mums reikia gauti rekomenduojamą magnio kiekį kiekvieną dieną, o tai padaryti gali praversti magnio aliejus, kuris yra natūralus šio mineralo šaltinis ir jis gali būti naudingas nepriklausomai nuo jūsų mitybos kokybės. Aišku, jeigu žinote, kad magnio gaunate tikrai pakankamai, galite jo papildomai nevartoti, tačiau nustatyta, kad jo trūkumas pasireiškia 80% suaugusių žmonių visame pasaulyje.

Ankstesnis straipsnisKelionės į Ispaniją: kokią pasirinkti?
Kitas straipsnis40 naudingų patarimų jūsų kelionei

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here