keliones i ispanija

Viena populiariausių atostogų krypčių ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje – saulėtoji ir temperamentingoji Ispanija. Tai gamta turtinga ir šilta šalis, kuri turi gausybę lankytinų vietų, įspūdingą istorinį paveldą ir smagų naktinį gyvenimą, todėl ką veikti čia ras kiekvienas. Nuo sostinės iki salų ir kitų populiarių kurortų – kelionės į Ispaniją gali tapti nepamirštamu nuotykiu, tereikia atrasti jus labiausiai dominantį atostogų variantą. Nežinote, kaip pasirinkti? Leiskite jums padėti!

Kelionės į Ispaniją „viskas įskaičiuota“. Ispanija turistams patraukli kryptis, nes, kaip ir kelionės į Turkiją, ji turi pakankamai platų geros kokybės viešbučių pasirinkimą kurortuose. Toks keliavimo tipas puikiai tinka žmonėms, kurie dirba fizinį darbą ir nori atsipūsti, nemėgsta patys planuoti atostogų arba nori išvykti su šeima, todėl jiems svarbu, kad viešbučiai būtų pritaikyti ir vaikams.

Savarankiška kelionė į Ispaniją. Jei mėgstate nuotykius ir norite pažinti tikrąjį šalies gyvenimą, galite drąsiai į Ispaniją keliauti savarankiškai. Tai pakankamai saugi ir turistams patraukli šalis, nes čia yra daug lankytinų objektų, skirtingus poreikius galinčių patenkinti miestų ir galimybių apsistoti pigesniuose, turistinės klasės viešbučiuose. Savarankiškai galite ieškoti ir pigios kelionės į Ispaniją „viskas įskaičiuota“, tik turėkite omenyje, kad tokiu atveju turėsite patys įdėti daugiau pastangų ir laiko, nes reikės rasti ne tik viešbutį ir skrydį, bet ir pasirūpinti pervežimais bei kitomis svarbiomis detalėmis.

Kelionė į salą. Ispanija turi daug dėmesio vertų salų, į kurias dažnai organizuojamos poilsinės kelionės. Salos turi įspūdingesnius paplūdimius ir turistų poilsiui geriau pritaikytą infrastruktūrą. Tai gali būti kelionės į Ispaniją, Tenerifę, Maljorką ar kitas populiarias vietas. Į salas geriausia skristi pavasarį, taip pat populiarios kelionės į Ispaniją spalio mėnesį, kuomet didelis karštis yra atslūgęs ir baigiasi sezonas, todėl kainos kur kas mažesnės.

Pažintinės kelionės. Norintiems sužinoti daugiau apie šalį ir tai daryti su profesionalių gidų pagalba, siūlome pažintines keliones į Ispaniją. Jas siūlo „Grupinis“ kelionės ar kiti organizatoriai, kurie turi išdirbtus maršrutus ir žino visas aplankyti vertas vietas, todėl gali sustyguoti patį optimaliausią kelionės maršrutą. 

Ankstesnis straipsnisNauji automobiliai – kaip ieškoti?
Kitas straipsnisPurškiamas magnio aliejus GERA KARMA – atsiliepimai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here