Pigus skrydziai

Ieškote naudingų patarimų kelionei? Kadangi šiomis dienomis žmonės keliauja kur kas dažniau nei anuomet ir dauguma yra pratę savo keliones planuoti patys, iš jų patirties galima labai daug pasimokyti, pritaikant tai ir savo atostogų planavimui. Todėl pigių skrydžių paieškos portalas https://skrendam24.lt/ pateikia jums daugybę neįkainojamų patarimų, kurie pravers keliaujant po pasaulį.

 1. Pasistenkite kasmet aplankyti naują šalį. Tai praplės jūsų akiratį ir leis suprasti, kokia pasaulio dalis, kokia šalis ir kokia kultūra jums yra pati priimtiniausia.
 2. Susitikite su vietiniais gyventojai. Tai yra viena iš pačių įdomiausių kiekvienos kelionės sudedamųjų dalių.
 3. Paragaukite gatvės maisto. Jis yra nepakartojamas! Pačios geriausios vietos yra tos, prie kurių nusidriekia ilgos eilės (venkite gatvės maisto pardavėjų, kurie neturi nei vieno kliento).
 4. Dantų šepetėlį ir keletą pakaitinių drabužių turėkite su savimi. Tik tarp kitko – jei nutiktų taip, jog jūsų bagažas pasimestų oro uoste.
 5. Nusiteikite, kad kas nors kelionės metu įvyks ne taip, kaip to tikitės. Gali būti atidėtas jūsų skrydis, jūs galite pasimesti, galite susirgti ir gali nutikti dar daug įvairių netikėtų ir pakankamai nemalonių įvykių. Jei būsite tam nusiteikę, nesklandumus priimsite kur kas lengviau ir neleisite iš savo veido išblėsti plačiai šypsenai.
 6. Pasistenkite kuo greičiau sureguliuoti savo miego režimą atsižvelgiant į lankomos šalies laiko juostą. Tai padės keliauti kur kas sklandžiau ir nejausti didelio nuovargio.
 7. Pigiausias keliavimo būdas yra autobusu. Žinoma, kiekviena kelionė ir kiekvienos kelionės tikslas gali būti skirtingas, tačiau jei norite pigesnio transporto – rinkitės autobusą.
 8. Lėčiausias keliavimo būdas yra autobusu. Jei pasirinksite keliauti autobusu, būkite pasiruošę ilgoms kelionėms. Taip, tai kartais gali tapti tikra kančia, tačiau pažvelkite į tai iš teigiamos pusės – keliaudami lėčiau jūs geriau susipažinsite su lankoma šalimi.
 9. Pasirūpinkite kelionės draudimu. Net jei jums niekada kelionės metu neteko juo pasinaudoti, atsargumo niekuomet nėra per daug.
 10. Į aukštesnius kalnus ar kitas lankytinas vietas keliones planuokite saulėlydžio arba saulėtekio metu. Apšvietimas bus tiesiog tobulas – idealus nuostabioms nuotraukoms.
 11. Pasinaudokite bankomatais tam, kad turėtumėte grynųjų vietine valiuta. Tai yra labai populiarus keliautojų pasirinkimas. Žinoma, vietine valiuta galite pasirūpinti ir iš anksto.
 12. Keliones planuokite ne sezono metu. Tai yra geriausias metas kelionėms. Nėra jokių eilių, kainos yra prieinamos, o oras vis dar puikus ir tinkantis smagiam bei atpalaiduojančiam poilsiui.
 13. Nekeliaukite su visiškai nauja avalyne. Jokiu būdu savo būsimai kelionei nepirkite naujos avalynės, kurią pradėtumėte avėti tik nuvykę atostogauti. Visų pirma turite ją „pranešioti“.
 14. Keletą frazių išmokite vietine kalba. Jei mokėsite bent šiek tiek kalbėti jūsų lankomos užsienio šalies kalba, keliauti bus daug paprasčiau ir jaukiau.
 15. Nesileiskite būti užvaldomi paranojos. Pasaulis yra kur kas saugesnis nei kartais mums gali atrodyti, todėl leiskite sau atsipalaiduoti.
 16. Nesilankykite restoranuose, įsikūrusiuose turistų pamėgtose vietose. Dažniausiai tokiuose restoranuose kainos būna labai aukštos, o maistas – pakankamai prastas. Vietoje to, paėjėkite keletą kvartalų tolėliau ir pasirinkite vietinių pamėgtus restoranus, kuriuose siūlomas pigesnis ir kokybiškesnis maistas.
 17. „Trečiojo pasaulio šalys“ yra kur kas modernesnės nei dauguma mano. Apsilankę bent vienoje iš jų, neabejotinai tuo įsitikinsite patys.
 18. Jei pasimesite mieste, keliaukite į artimiausią viešbutį. Įprastai viešbučiuose bet kuriuo paros metu galite surasti bent vieną darbuotoją, kalbantį angliškai, todėl tokiu atveju pagalbos turėtumėte sulaukti kur kas lengviau.
 19. Nesistenkite suplanuoti kiekvienos savo kelionės minutės. Kartais pačios įdomiausios ir gražiausios akimirkos yra tos, apie kurias mes nė nebuvome galėję pagalvoti.
 20. Savo rankinės nenešiokite ant peties. Nešiokite ją dirželiu skersai.
 21. Kai renkatės viešbučio kambarį, pasirinkite tą, kuris yra aukščiausiai. Vaizdas pro tokio kambario langus bus kur kas gražesnis, o iš gatvės sklis mažiau triukšmo.
 22. Naudokite kremą nuo saulės. Tereikia tik įsivaizduoti, kaip subjurtų jūsų kelionė, jei vos per pirmąją atostogų dieną persikaitintumėte saulėje.
 23. Nakvynės namai arba svečių namai ne visuomet yra pigesni – ypač šeimoms. Svečių namuose mokestis yra imamas už asmenį. Šeimai, kurią sudaro keturi ar daugiau asmenų, gali kur kas geriau tikti apartamentų arba viešbučio kambario nuoma, kartu su į kainą įskaičiuotais pusryčiais.
 24. Pasidomėkite restoranuose taikomomis arbatpinigių taisyklėmis. Tai padės išvengti nesusipratimų.
 25. Ištrūkite iš savo komforto zonos. Savo kelionės metu leiskite sau išbandyti ką nors naujo – neįprastus patiekalus, šuolį su virve ar plaukimą banglentėmis. Padarykite ką nors, ką visą likusį gyvenimą prisimintumėte su didžiuliu džiaugsmu!
 26. Nepirkite tradicinių ir brangių kelionių gidų/knygų. Šiandien yra pakankamai nemokamos informacijos internete, todėl jums tikrai nėra jokios būtinybės išlaidauti knygoms.
 27. Jei kelionėje planuojate praleisti kelias savaites, gali būti verta įsigyti vietinę SIM kortelę. Tai neretai būna daug pigesnis sprendimas.
 28. Jei lankotės vietoje, kurioje yra žemėlapis, nufotografuokite jį savo išmaniuoju telefonu. Tai bus puiki priemonė, padedanti jums geriau susiorientuoti mieste.
 29. Gyvenkite šia akimirka. Nespėsite nei mirktelėti, kai jau būsite grįžę atgal į savo namus, todėl kelionės metu išgyvenkite ir pajuskite kiekvieną akimirką!
 30. Pasidomėkite ar geriamasis vanduo yra saugus. Kai kuriose pasaulio dalyse jis nėra tinkamas gerti.
 31. Iš kiekvienos aplankomos šalies išsiųskite sau po atviruką. Tai yra labai puikus suvenyras, kuris jums visuomet primintų apie jūsų keliones.
 32. Būkite pasiruošę skrydžių ir kito transporto vėlavimui. Kelionių metu tai yra tiesiog neišvengiama.
 33. Savo užrašų knygelėje ir išmaniajame telefone pasižymėkite viešbučio, kuriame apsistojote, pavadinimą ir adresą. Tai padės sklandžiau keliauti. Be to, nusprendę pasinaudoti taksi paslaugomis, vairuotojui galėsite lengviau nurodyti, kur norite nuvykti.
 34. Kuo sunkiau nukakti į pasirinktą lankytiną vietą, tuo labiau verta tai padaryti. Taip, ilsėtis paplūdimyje visuomet yra labai smagu, tačiau keliauti Katmandu gatvėmis yra tiesiog nepakartojama.
 35. Rezervuokite kambarius viešbutyje, kuris siūlo nemokamus pusryčius. Nors tokiu atveju už kambarį jums gali tekti sumokėti daugiau, galite būti tikri, kad sutaupysite dar daugiau nei tuomet, kai pasirinktumėte pusryčiauti vietiniame restorane.
 36. Pasidomėkite tradicinių patiekalų gamyba. Visuomet smagu iš savo kelionių parsivežti ne tik daug gražių prisiminimų ir nepakartojamo grožio nuotraukų, tačiau taip pat ir tradiciniams patiekalams gaminti skirtų receptų.
 37. Geriausias metas apsilankyti turistinėse vietose yra iš karto jų atidarymo metu arba likus valandai iki jų uždarymo. Tokiu būdu galima daug lengviau susipažinti su lankytina vieta ir visą tai padaryti neskubant, kartu nekeliant sau papildomo streso dėl didžiulių eilių.
 38. Pasirūpinkite „pirmos pagalbos vaistinėle“. Su savimi į kelionę pasiimkite pačius svarbiausius vaistus, kurie galėtų pagelbėti pačiu tinkamiausiu metu – juk niekuomet negalite žinoti, kaip jūsų skrandis sureaguos į vietinį maistą.
 39. Išsinuomoti automobilį yra pigiau nei naudotis taksi paslaugomis. Jei norite leistis į pažintinę kelionę ir savo atostogų metu pamatyti kuo daugiau naujų vietų, kur kas pigiau ir efektyviau išsinuomoti automobilį nei keliauti taksi.
 40. Su savimi turėkite daugiau grynųjų. Nemanykite, kad pakaks visus savo pinigus turėti banko kortelėje. Jums bus kur kas lengviau išvengti įvairių nepatogumų, jei su savimi turėsite daugiau grynųjų vietine valiuta.
Ankstesnis straipsnisPurškiamas magnio aliejus GERA KARMA – atsiliepimai
Kitas straipsnis4 kriterijai, svarbūs renkantis palapinę

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here