kaklo papuosalas

Net ir kasdienis rūbas, papuoštas skoningu bei išskirtiniu papuošalu, atrodys stulbinančiai. Tiesa, kaklo papuošalai, kaip ir visos garderobo detalės, turi būti pasirenkami ir derinami apgalvotai, priešingu atveju rizikuojama sulaukti kritiškų žvilgsnių ar net nemalonių replikų. Taip, puošiamės dėl savęs, ne dėl kitų, tad ir reikia daryti viską, jog atrodytumėte stulbinančiai!

Kaklo papuošalai turėtų būti pasirenkami nepamiršus atkreipti dėmesio į žemiau pateiktus patarimus.

  • Bižuteriniai gaminiai. Neretai žodis „bižuterija“ siejasi su kiču bei beskonybe. Tačiau ar jūs matėte originalų, akį traukiantį auksinį papuošalą? Jei toks ir yra, tai pastarojo kaina, patikėkite, bus tikrai solidi. Įprastai tauriųjų  metalų papuošalai yra labai kuklūs, tuo tarpu tarp bižuterijos gaminių galima rasti tikrai išskirtinių perliukų.
  • Nesuderinamumas. Grožis bei išskirtinumas neturi ribų, tad pamatę kaklo papuošalą, pagamintą iš pažiūros tarpusavyje nederančių detalių (pavyzdžiui, grubios metalinės grandinėlės ir preciziškai apdoroto gintaro gabalėlio), neskubėkite šio nurašyti. Tokie kaklo papuošalai suderinami ne su kiekvieno stiliaus suvokimu, tačiau mėgstantiems išskirtinumą šie gali tapti didžiausiu atradimu bei mylimiausiu papuošalų dėžutės gyventoju.
  • Papuošalo dydis. Bižuterijos gaminio grožis dažniausiai slypi šio dydyje, tad kuo kaklo papuošalas masyvesnis, tuo jis originalesnis ir labiau vertas dėmesio. Aišku, viskas priklauso nuo individualaus stiliaus suvokimo, o ir malonių išimčių pasitaiko. Galbūt jūsų mėgiamiausiu papuošalu taps grandinėlė su miniatiūriniu pakabuku?
  • Papuošalo ilgis. Jei masyvūs, sunkūs papuošalai jums neimponuoja, tačiau miniatriūrinės grožybės taip pat nežavi, pabandykite ilgą vėrinį ar grandinėlę aplink kaklą apsisukti kelis kartus – rezultatas taip pat ne ką mažiau efektingas.
  • Rankų darbo gaminiai. Nieko nėra geriau už originalius, vienetinius rankų darbo gaminius. Bent vienas toks papuošalas turėtų atsiduti ir pas jus: progą šiuo pasipuošti neabejotinai rasite.
  • Apranga.  Originalus, masyvus kaklo papuošalas turėtų būti derinimas prie kuklaus garderobo, o prie išskirtinių rūbų tinka subtilūs bižuterijos gaminiai.

Prisiminkite šiuos patarimus, kai ieškosite naujo kaklo papuošalo ar atliksite reviziją savo papuošalų dėžutėje.

Ankstesnis straipsnisKlasikiniai batai vyrams – nepigūs
Kitas straipsnisMuitinės tarpininko paslaugos: kaip išsirinkti geriausią specialistą?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here