Pristatyti naujos „Acer Aspire V Nitro“ serijos nešiojami kompiuteriai

Kompanija „Acer“  rinkai pristatė naują „Aspire V Nitro“ nešiojamų kompiuterių seriją, kurioje bus derinamas ne tik solidus dizainas, tačiau ir puikios darbo greičio galimybės. Būtent todėl šios serijos nešiojami kompiuteriai bus tinkami ne tik profesionaliems grafikos dizaineriams, bet ir puikiai tenkins išrankių žaidėjų poreikius.

Šios serijos kompiuteriai pasižymi ne tik puikiomis techninėmis specifikacijomis, bet ir elegantišku dizainu ir naujomis technologijomis. Sukurti mėgstantiems žaisti naujausius žaidimus, bet tinka visiems ieškantiems kokybiško nešiojamo kompiuterio.  unnamed(1)

Kuo jie tokie ypatingi? Trumpai apžvelkime esminius jų bruožus.

Daili forma ir unikalios tekstūros dizainas šiuos kompiuterius išskiria iš minios. Stulbinanti grafika ir greitas darbas leis mėgautis tiek dirbant, tiek pramogaujant. Jaudinanti garso ir vaizdo kokybė suteiks kino salės lygio įspūdžius. Elegantiškas dizainas slepia žvėriškas galimybes. Po uždanga slepiasi tikra Nitro super-mašina. Aukščiausios klasės Intel procesorius, talpus vidinis diskas ir Nvidia grafika užtikrina galingą pasirodymą ir pritrenkiančią patirtį žaidžiant.

Keturi įmontuoti garsiakalbiai ir Dolby® Digital Plus Home Theater™ sistema leis pasijusti tarsi filme. Kompiuteriuose esantis prabangus IPS ekranas užtikrins spalvingą vaizdą, net ir žiūrint skirtingais rakursais.Acer Aspire V Nitro

Naujausios kartos Nvidia® GeForce vaizdo plokštė praturtins žaidimų vizualizacijas ir leis maksimaliai mėgautis pramogomis. Pasirinkite tokį Aspire V Nitro modelį, kuris turi visus jūsų pageidaujamas characteristikas. Acer DustDefender technologija apsaugos kompiuterį nuo apsinešimo dulkėmis, o Acer CoolBoost technologija leis valdyti aušinimą tiesiogiai per vartotojo sąsają.

15 colių „Aspire V Nitro“ nešiojamo kompiuterio kainos yra nuo maždaug 700 eurų, o 17 colių modelį pigiausiai galima įsigyti už 800 eurų. „Black Edition“ nešiojami kompiuteriai, kainuos dar daugiau – 15 colių apie 900 eurų, o 17 colių apie 1000 eurų.

Ankstesnis straipsnisBuvę „Nokia“ darbuotojai pristatė planšetę „Jolla Tablet“
Kitas straipsnisKarma ir reinkarnacija

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here