Buvę „Nokia“ darbuotojai pristatė planšetę „Jolla Tablet“

Naujas planšetinis kompiuteris vadinasi aiškiai ir paprastai – „Jolla Tablet“. Jam sukurti ir išleisti skirti finansai gauti per minios finansuojamą portalą „Indiegogo“. Planšetiniame kompiuteryje veiks operacinė sistema „Sailfish“, kaip ir firminiame „Jolla“ išmaniajame telefone.

Telefonas su „Sailfish“ buvo pristatytas 2013 m., o nuo to laiko operacinė sistema sulaukė pastebimų pokyčių. Buvo išleisti devyni atnaujinimai, pristatyta apie 350 funkcionalių galimybių, panaikinta apie 13 000 sistemos spragų ir klaidų.

Techninėmis charakteristikomis „Jolla Tablet“ šiek tiek primena antradienį pristatytą „Nokia N1“: įdiegtas 7,9“ įstrižainės 2048 х 1536 taškų raiškos ekranas, 4 branduolių „Intel“ procesorius, 2 GB operatyvios atminties ir 32 GB kaupiklis.

Tiesa, planšetės korpusas nėra toks plonas ir pagamintas ne iš monolitinio aliuminio, tačiau planšetinio kompiuterio kaina mažesnė.

Pirmajam tūkstančiui vartotojų, kurie padėjo finansuoti „Jolla Tablet“, ji kainuos 189 JAV dolerių, antrajam tūkstančiui – 199 JAV dol. Planšetinio kompiuterio debiutas rinkoje numatytas 2015 m. II ketvirtyje.

Didžiausia planšetinio kompiuterio privalumu kūrėjai įvardina galimybę dirbti su daugeliu užduočių vienu metu. Šiuo atžvilgiu „Jolla“ ambicijos netgi didesnės nei „Microsoft“ režimas „Snap“ ar „Samsung“ pasiūlytas „Multi Window“.

Ankstesnis straipsnisITALIJOS VIRTUVĖ
Kitas straipsnisPristatyti naujos „Acer Aspire V Nitro“ serijos nešiojami kompiuteriai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here