ASUS PRO B9440

„ASUS PRO B9440“ sveria šiek tiek daugiau nei kilogramą ir tai leidžia jį vadinti lengviausiu verslo klasės nešiojamu su 14 colių ekranu. Be to ploni ekrano rėmeliai jo matmenis leido sumažinti iki įprastinių 13″ modelių dydžio. „ASUS PRO B9440“ korpusas gavosi toks plonas, kad dizaineriams teko jį samoningai pastorinti tam, kad tilptų bent vieną C tipo USB jungtį kiekvienoje pusėje. Kairėje pusėje taip pat yra 3,5 mm garso lizdas, ir tai yra visos nešiojamojo kompiuterio laidinės sąsajos. Jei jų reikia daugiau, teks naudoti papildomą modulį „ASUS SimPro Dock“, kuris turi USB 3.1, HDMI, VGA, DisplayPort, LAN ir microSD lizdą.

Pirkėjai turės galimybę pasirinkti iš „Intel Core i5“ procesoriaus bazinėje konfigūracijoje ir „Core i7“, jei norisi daugiau galios. Abu priklauso „Intel“ septintajai kartai, žinomai „Kaby Lake“. Didžiausia RAM talpa gali siekti 16 GB, o SSD kaupiklio – 512 GB.

ASUS PRO B9440

Nepaisant iš pažiūros trapios išvaizdos, nešiojamo kompiuterio korpusas pagamintas magnio lydinio ir yra apsaugotas pagal karinio standarto MIL-STD-810 reikalavimus, t.y. nebijo drėgmės, dulkių, vibracijos ir kitų neigiamų veiksnių, susijusių su ne lauko eksploatavimo sąlygomis.  „ASUSPRO B9440“ pardavimus planuojama pradėto 2017 m gegužės mėnesį už 1000 $ kainą.

Ankstesnis straipsnisSendvario Židiniai efektyvūs ir dailūs
Kitas straipsnisKą daryti su senais baldais?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here