Acer pristatė naują „du viename“ nešiojamąjį kompiuterį Switch Alpha 12 su įdiegta operacine sistema „Windows 10“. Kompiuteris yra ypač mobilus dėl pažangios Acer LiquidLoop™ aušinimo sistemos, išskirtinio funkcionalumo bei plono ir lanksčiai naudojamo kompiuterio-planšetės korpuso, kuris yra elegantiškas ir tvirtas.

Naujasis „Switch Alpha 12“ – pirmasis „du viename“ nešiojamasis kompiuteris. Jame naudojami 6-os kartos Intel® Core™ procesoriai i7, „Core i5“ arba „Core i3“, operacinė sistema „Windows 10“ pasižymi sparčiausiu startu „Windows“ istorijoje ir jau įdiegta daugiau nei 270 milijonų aktyvių įrenginių.

Aušinimo sistema LiquidLoop™ užtikrina tylų funkcionavimą, galią ir stabilumą 

„Acer Switch Alpha 12“ puikiai paruoštas naudoti aplinkoje, kurioje svarbus tylus įrenginio darbas: susirinkimuose, bendruose biuruose, mokyklų klasėse bei bibliotekose. Tyliai veikianti aušinimo sistema „LiquidLoop“ užtikrina pastovią „Switch Alpha 12“ temperatūrą ir efektyvų darbą, nenaudojant triukšmingų ventiliatorių. Tai pirmasis „du viename“ įrenginys, kuriame įdiegtas 6-os kartos „Intel Core“ procesorius ir ventiliatorių neturintis korpusas – toks derinys užtikrina išskirtinį funkcionalumą ir 8 valandų baterijos resursą.

Aušinimo sistema „LiquidLoop“ taip pat užtikrina geresnį įrenginio patikimumą, kadangi nenaudojami ventiliatoriai. „Switch Alpha 12“ neturi ventiliatorių, kurie gali būti pažeisti ilgalaikio dulkių ir oro srauto poveikio.

Funkcionali konstrukcija „du viename“

Įdiegus „Acer Active Pen“ funkciją, funkcionalų stovą ir nuimamą klaviatūrą, modelyje „Switch Alpha 12“ efektyviai veikia sistema „Continuum“ ir „Windows 10“, leidžianti nešiojamojokompiuterio ir planšetės derinyje išsaugoti asmeninio kompiuterio funkcionalumą. Yra 2 klaviatūros režimai: standartinis ir foninis apšvietimas, užtikrinantis efektyvų įrenginio naudojimą prastai apšviestoje aplinkoje. Stabilus „U“ raidės formos stovas nuolat išlaiko ekraną reikiamoje padėtyje vartotojui ekraną liečiant ar jame rašant. Stovas gali būti pakreiptas bet kokiu kampu iki 165 laipsnių, todėl „Switch Alpha 12“ patogu naudoti ant stalo, lėktuve ar kaip nešiojamąjį kompiuterį. Be to, stovas turi tvirtus lankstus, kuriuos galima be rūpesčių dažnai ir patogiai naudoti.

Switch_Alpha_12_SA5-271_06

„Switch Alpha 12“ turi anodintą elegantišką ir modernų aliuminio korpusą. Korpuso apdailos tekstūra puošniai papildo įrenginio dizainą ir leidžia kompiuterį patogiai naudoti kelionėje.

„Switch Alpha 12“ turi pilno dydžio klaviatūrą, kuri yra neįtikėtinai plona ir lengva, įrengti dideli klavišai. Tik 5.85 mm storio klaviatūra sudaro galimybę kelionėje ypač patogiai ir produktyviai suvesti tekstą, įrengtas didelis jutiklinis kilimėlis leidžia patogiai ir intuityviai naršyti. „Precision Touchpad“ ir „Windows 10“ gestų technologijos užtikrina sklandų grįžtamąjį ryšį. Klaviatūra prijungiama naudojant saugų ir patikimai veikiantį magnetinį lankstą, kuris taip pat leidžia nustatyti vartotojui patogiausią ekrano pokrypį. Klaviatūrą uždėjus ant planšetės, patikimai apsaugomas ekranas, įrenginį saugu transportuoti.

Vartotojai taip pat gali mėgautis lietimui jautraus ekrano 10 taškų valdymo sistema bei naudoti papildomą „Acer Active Pen“ rašiklį intuityviai rašant ir piešiant. Funkcija „Acer Active Pen“ efektyviai ir sparčiai naudojama minimizuojant trikdžius ir vėlavimą, užtikrinami 256 spustelėjimo jautrumo lygiai.

Nuostabus ekranas

„Switch Alpha 12“ turi ryškų 12 colių (30 cm) lietimui jautrų ekraną, kuris idealiai pritaikytas kūrybinei veiklai bei turinio redagavimui. Dėka IPS technologijos(5), įspūdingos 2160 x 1440 taškų raiškos ir „Intel HD Graphics 520“ vaizdo plokštės vartotojas mėgaujasi ryškiomis spalvomis bei ekrane atkuriamais aiškiais smulkiais objektais.  „Switch Alpha 12“ įrengta „1080p Full HD“ raiškos interneto kamera užtikrina kokybiškas vaizdo konferencijas bei didelės raiškos vaizdo ir garso informacijos įrašymą. Be to, funkcionali „Acer TrueHarmony“ garso sistema ir 2 priekiniai garsiakalbiai užtikrina sodraus ir tikroviško garso atkūrimą, kuris papildo išskirtinius reginius ekrane.

Idealiai tinka profesionalams. Papildoma įranga

„Switch Alpha 12“ yra ne tik puikus „du viename“ kompiuteris namams ir studijoms, bet jį  taip pat gali produktyviai naudoti ir „Acer“ verslo klientai. Funkcionalumo, pažangaus dizaino ir įvairių galimybių derinys leidžia verslo ir visuomeniniams klientams valdyti visus jų veiklos aspektus. Įrenginys naudojamas kaip įprastas nešiojamasis kompiuteris ar patogus ekranas prezentacijose, tuo pačiu metu tai ir planšetė su papildoma rašiklio funkcija, kuri leidžia fiksuoti idėjas ir kurti eskizus. Be to, komercinės paskirties modeliuose diegiama „Trusted Platform Modules“ (TPM) įranga užtikrina saugų darbą įvairiose aplinkose, taip pat šie modeliai turi ir operacinę sistemą „Windows 10 Pro“.

„Acer“ integruoja sąsajas, kurios dar labiau praplečia „Switch Alpha 12“ galimybių rinkinį. Vartotojas gali savo „Switch Alpha 12“ vienu kabeliu sujungti su „Acer USB Type-C Dock“ ir įrenginį lengvai paversti galinga darbo stotimi. Patogus ir kompaktiškas lizdas leidžia greitai perduoti vaizdo ir garso informaciją bei kitokius duomenis. Darbo vieta neapkraunama laidų raizgalyne, kadangi akimirksniu prisijungiama prie kelių ekranų ar kitų įrenginių. Taip pat įrenginys turi visas verslo klientui reikalingas jungtis: „DisplayPort“, HDMI, du „USB 3.1 Type-C“ lizdus bei tris „USB Type-A“ lizdus, mikrofono jungtį ir garsiakalbių išvestį.

Papildoma „Acer ProDock Wireless“ įranga leidžia didele sparta perduoti duomenis naudojant belaidį ryšį 802.11ad, užtikrinant 4.6 GB/s duomenų perdavimą ir 60 GHz ryšio dažnį. Taip pat palaikomas 802.11ac ir 802.11ad ryšys bei sąsajos „DisplayPort“, HDMI, VGA ir USB.

Kompaktiškas ir lengvas korpusas, pripildytas naujausių technologijų

„Acer Switch Alpha 12“ yra kompaktiškas ir lengvas. Įrenginio matmenys – 292.1 x 201.4 x 15.85 mm (11.5 x 7.93 x 0.62 colio), svoris – 1250 g (kartu su klaviatūra). Planšetės storis – tik 9.5 mm (0.37 colio), o svoris – 900 g.

Switch_Alpha_12_SA5-271_02

„Switch Alpha 12“ įrengtas 128 GB, 256 GB arba 512GB SSD diskas, kurio resursus dar labiau gali padidinti informacijos išsaugojimas naudojant „MicroSDXC“ kortelių skaitytuvą. Įrenginys turi 4 GB arba 8 GB LPDDR3 SDRAM.(3) Korpuse įdiegta kompaktiška asinchroninė USB 3.1 Type-C jungtis užtikrina spartų duomenų perdavimą iki 5 GB/s greičiu iš išorinių įrenginių, todėl labai paprasta vaizdo įrašais dalintis su kitais įrenginiais bei krauti jų baterijas. „Switch Alpha 12“ taip pat gali užmegzti ryšį su kitais  įrenginiais, naudojant „Bluetooth 4.0“ technologiją.

Spartus 2×2 MU-MIMO 802.11ac/a/b/g/n „Wi-Fi“ ryšys leidžia „Switch Alpha 12“ vartotojui palaikyti iki 3 kartų spartesnį belaidį ryšį, lyginant su 802.11n sistema.(4)

Pardavimas ir kaina
Šiaurės Amerikoje „Acer Switch Alpha 12“ bus galima įsigyti nuo birželio mėn. – kaina nuo 599 JAV dolerių, EMEA šalyse nuo gegužės mėn. – kaina nuo 699 eurų ir Kinijoje nuo gegužės mėn. – kaina nuo 5999 juanių.

Ankstesnis straipsnisLietuviai sarginius šunis keičia į šunis-draugus
Kitas straipsnisGausus prakaitavimas gniuždo žmogaus psichologiją