„LG Electronics“ plečia garso įrenginių, siūlomų Lietuvoje, asortimentą ir pristato itin galingą 2900 vatų galios garso sistemą CM9740. Nepaisant kompaktiško dydžio, CM9740 pasižymi neįtikėtinai švariu ir galingu garsu, kurį tik dar labiau sustiprina puikiai suderintos žemų dažnių kolonėlės. Garso sistema CM9740 turi įvairių papildomų funkcijų („Smart DJ“, „Auto DJ“, „X Flash“ ir kt.) bei galimybę keliais būdais retransliuoti grojamą muziką.

LG CM9740 garso sistema pasižymi ryškiu ir itin skaidriu 2900 vatų galios garsu, kuris kuriamas iš nedideliuose rėmuose įspraustų dinamiško ir žemo dažnio kolonėlių. LG garso sistemą sudaro dvi nedidelės, vos 62 cm aukščio kolonėlės ir valdymo blokas, kuris yra juodos ir raudonos spalvos.

Funkcija „Smart DJ“ leidžia pasijausti tarsi stovint už tikro diskotekų vedėjo pulto – įvairius muzikos garsus bus galima išgauti naudojant „Flanger“, „Phaser“, „Chorus“, „Delay“ ir kitus garso efektus. Naujus ritmus nesunku sukurti pasitelkiant „Backspin“, „Crossfade“ ir „Beatbox“ efektus, o keičiant ritmus ar naudojant balsinius pavyzdžius lengva patobulinti mėgstamiausius kūrinius. „Auto DJ“ funkcija leidžia sulieti vienos dainos pabaigą su kitos pradžia, taip sukuriant nepertraukiamos muzikos efektą. Tuo tarpu „X Flash“ funkcija leidžia vizualiai pamatyti grojamą muziką, kurios ritmas atkuriamas raudonai ir baltai mirksinčiomis LED šviesomis.

CM9740 komplektuojama su įvairiomis jungtimis, tarp kurių – USB, „Bluetooth“ ir „Portable In“. „Bluetooth“ sąsaja suteikia galimybę klausytis muzikos tiesiai iš išmaniojo telefono ar kitų suderinamų prietaisų, o standartinė 3,5 mm garso jungtis leidžia prijungti beveik bet kurį muzikinį prietaisą, turintį ausinių jungtį. Be to, galima į USB atmintinę įrašyti garso takelį iš kompaktinio disko ar FM bangomis transliuojamas radijo programas, kol jų tuo pat metu klausomasi.

Naujausia LG garso sistema valdoma tiek nuotolinio valdymo pultu, tiek pasitelkiant specialią „Remote App“ programėlę, kuri, per „Bluetooth“ ryšį, pavers jūsų išmanųjį telefoną ar planšetę nuotolinio valdymo pultu.

Ankstesnis straipsnisKoncepcinis visureigis „Aston Martin DBX“ taps serijiniu
Kitas straipsnisProstatos vėžys sunaikintas šalčiu

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here