Aston Martin DBX

Bendrovė „Aston Martin” paskelbė, kad futuristinis koncepcinis automobilis „DBX“, kuris buvo pristatytas Ženevos automobilių parodoje kovo mėnesį, bus gaminamas serijiniu būdu.

„Aston Martin” gavo papildomas 300 milijonų JAV dolerių investicijas, kurios bus nukreiptos į naujų prabangių automobilių gamybą. Vienas iš šių modelių bus „DBX“ koncepcija paremtas visureigis.

Iš tikrųjų, „DBX“ yra originalus kupė ir miesto padidinti pravažumo automobilio hibridas. Viduje telpa keturi žmonės, įskaitant vairuotoją.

Aston Martin DBX

Koncepcinis automobilis numato visiškai elektrinį pavarų naudojimą. Pagal gamintojos sumanymą kiekvienas iš ratų turės savo elektros variklį. Tokia konfigūracija atlaisvins vietos variklio skyriuje, kuri bus panaudota bagažinei.Automobilį maitins ličio sieros akumuliatorius. Palyginus su įprastomis ličio-jonų baterijomis, tokie šaltiniai suteikia didesnę įkrovimo talpą, tačiau inžinieriams teks išspręsti santykinai mažą įkrovimo ciklų skaičių, kuris dabar yra apie 50-60.

aston3

Neatmetama tikimybė, kad serijinis „Aston Martin DBX“ naudos įprastas ličio-jonų baterijas ir vidaus degimo variklį. Hibridinis variklis leistų užtikrinti didelį energijos rezervą su minimaliomis degalų sąnaudomis. Apie automobilio kainą dar nieko nebuvo pranešta.

Ankstesnis straipsnisLietuviai maistui išleidžia mažiausiai Baltijos šalyse
Kitas straipsnisPristatyta LG garso sistema – puikiausiems vasaros vakarėliams

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here