sidabriniai auskarai

Nors dažnai girdime linksniuojamus aukso papuošalus, tiesa ta, kad jau kurį laiką jie vietą užleidžia iš sidabro pagamintiems aksesuarams. Taip yra todėl, kad sidabras simbolizuoja šviežumą, jaunatviškumą, energingumą, o šį sezoną itin madingi metalo atspalviai, prie kurių puikiai dera smulkios detalės, tokios kaip sidabriniai auskarai. Jie neįpareigoja, pabrėžia mūsų akių spindesį ir gali būti įvairiausių formų bei ilgių, priklausomai nuo to, kokius auskarus mėgstate.

Nuo ilgų, akmenimis puoštų iki smulkučių, vos matomų ir solidžių – sidabriniai auskarai tiks bet kokio stiliaus gerbėjoms. Visgi įpratusioms nešioti auksą arba įsigijusioms kiek kitokių formų auskarus, dažnai kyla klausimas, prie ko derinami sidabriniai auskarai. Į jį mums atsako internetinės sidabrinių papuošalų parduotuvės www.silvera.lt specialistai.

Iš esmės sidabras – nepretenzingas metalas, kuris gali puikiai atrodyti tiek prie klasikinio kostiumėlio, tiek prie šiuolaikiško gatvės stiliaus darbužių. Svarbiausia atsirinkti, kokia papuošalų forma, dydis ir tipas atitinka jūsų stilių.

Jeigu dievinate patogų, sportinį laisvalaikio stilių ir jūsų apranga yra visiškai neįpareigojanti, galite kiek pažaisti su papuošalais. Tokiam garderobui puikiai tiks ir įprasti, prie ausies prigludę sidabriniai auskarai, ir smagių, originalių formų ausies papuošalai. Tai gali būti sąvaržėlės, katinėliai, gėlytės ar kokie nors mėgstami ženklai – svarbiausia pasirinkti mėgstamiausią. Prie laisvalaikio stiliaus derės ir įvairūs akmenukai, tačiau jie turėtų būti nedideli – masyvesnė bižuterija gali atrodyti pernelyg iššaukiančiai ar imponuoti į vakarinę aprangą.

Prie klasikinės aprangos, pavyzdžiui, kostiumėlio arba palaidinės ir kelnių derinio, su kuriuo keliaujate į darbą, puikiai tiks šiek tiek kabantys arba apvalūs sidabriniai auskarai. Jie švelniai pabrėš jūsų veido bruožus ir suteiks reikiamą kiekį spindesio, kuris tinkamas dienos metu. Galite rinktis auskarus su įvairiais akmenėliais, tačiau jų spalva turėtų derėti prie aprangos arba kaklo papuošalo.

Jei jūsų apranga vakarinė ir ruošiatės į pobūvį, galite nebijoti eksperimentuoti. Pasirinkus kuklesnę, vienspalvę aprangą, sužibėti jums padės masyvesni, ilgi sidabriniai auskarai. Tai gali būti kabančios juostelės arba perlai ir akmenys, kurie itin derės prie sukeltų arba už ausų užkištų plaukų šukuosenos ir taps pagrindiniu įvaizdžio akcentu.

 

Ankstesnis straipsnisIšskirtinės rankų darbo dovanos iš medžio – sprendimas vertinantiems originalumą
Kitas straipsnisSvarbūs židinio saugumo patarimai

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here