prezervatyvai pigiau

Profesionali rinka siūlo gana daug skirtingų apsaugos nuo neplanuoto nėštumo priemonių. Vieni jų populiaresni, kiti mažiau naudojami, treti daugeliui net nežinomi. Bet kuriuo atveju svarbiausia yra tai, kad egzistuoja labai platus pasirinkimas, kurio pliusus ir minusus kiekvienas asmuo gali susidėlioti prioritetiškai. Prezervatyvai pigiau dažniausiai laimi ir pralenkia visus kitus variantus.

 

 

Žinoma, verta susižinoti, kokie jie apskritai yra:

 1.      Prezervatyvai (vyriški ir moteriški).
 2.      Kontraceptinės spiralės.
 3.      Kontraceptinės tabletės.
 4.      Injekcijos.
 5.      Diafragma.
 6.      Abstinencija.

Akivaizdu, kad pasirinkimas labai platus. Visgi, prezervatyvai pigiau „nurungia“ visus variantus ir jau daugelį metų išlieka viršuje. Pirmieji prezervatyvai atsirado dar prieš Kristų, o štai praėjus tiek daug metų mes jau galime džiaugtis kiek patobulintais, kiek įmantresniais ir suteikiančiais papildomo malonumo.

Visgi, kokie pliusai lemia, kad prezervatyvai yra populiariausia apsaugos nuo neplanuoto nėštumo priemonė.

 • Pastarieji apsaugo ne tik nuo neplanuoto nėštumo, tačiau tuo pačiu ir nuo lytiškai plintančių ligų. Tai vienintelė priemonė, kuri padeda nuo to apsisaugoti. Daugiau jokių įmanomų variantų nėra.
 • Prezervatyvai pigiau – kainos atžvilgiu geriausias pasirinkimas. Palyginus kiekį ir efektyvumą tai bene pats pigiausias pasirinkimas, kokį tik galite įvertinti rinkoje.
 • Nereikia daktaro ar kito asmens, kuris gali suteikti galimybę įsigyti sargių. Juos pirkti labai paprasta. Juolab, galima rasti beveik visus: nuo vaistinių iki paprasčiausių prekybos centrų ir net interneto.
 • Tai viena iš efektyviausių apsaugos priemonių, kurios funkcionalumas įrodytas mokslininkų.
 • Prezervatyvai neturi jokio šalutinio poveikio, kuris galėtų paskatinti žmonės pasirinkti kitą apsaugos priemonę. Minusas – ne visiems tinka lateksas, tačiau tokiu atveju yra iš kitokių medžiagų pagamintų sargių.
 • Būtent prezervatyvai turi kur kas daugiau funkcijų nei tik apsaugą. Tuo pačiu jie gali suteikti ir papildomo malonumo.
 • Prezervatyvai prieinami visiems nepriklausomai nuo amžiaus.
 • Juos naudoti labai paprasta. Nereikia jokių instrukcijų, kurios galėtų detalizuoti naudojimo veiksnius. Būtent todėl dažniausiai sargiai ir yra rekomenduojame jaunimui, kurie tik pradeda lytinį gyvenimą.

Prezervatyvai pigiau – prezervatyvai geriau. siūlome jums mėgautis meile kartu su geriausiomis apsisaugojimo priemonėmis.

Ankstesnis straipsnisSodybos apželdinimas Augalų parinkimas
Kitas straipsnisSignalizacija, kaimynai ar draudimas: kaip turtą linkę apsaugoti tautiečiai?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here