prezervatyvai

Nors šiandien prezervatyvai stebina ypač dideliu asortimentu, dėmesį verta atkreipti į tai, jog ši prekė gali nustebinti ir ypač netikėtais faktais – dalykų, kuriuos sužinosite jau netrukus, nežino daugelis iš jūsų. Maža to, jūs, ko gero, niekada taip ir nesusimąstėte, jog taip galėtų būti iš tikrųjų. Taigi, kuo dar mus gali nustebinti prezervatyvai? O nustebti tikrai yra dėl ko ir apie tai kalbėsime jau netrukus.

  • Ar žinojote, kad  prezervatyvai prieš testavimą ir pakavimą yra skalbiami specialiomis priemonėmis didelėse pramoninėse skalbimo mašinose net kelis kartus? Tai yra daroma todėl, kad bent iš dalies pavyktų sumažinti latekso kvapą.
  • Benzokainas  – tai viena iš medžiagų, kuri yra naudojama prezervatyvams lubrikuoti. Beje, tai pradėta daryti ne  taip jau ir anksti – tik 1990 metais.
  • Ar galite įsivaizduoti, kad Zimbabvėje dėl tam tikrų priežasčių, nedidelė grąža neretai yra atiduodami nedaug vertės turinčiais gaminiais. Vienas iš jų, kaip jau supratote, yra prezervatyvai.
  • Užrašu Condom yra dekoruojami net tam tikri prekyboje esantys daiktai. Viena iš jų – burlentės.
  • Sukurti Popiežiaus portretą iš prezervatyvų? Ne, tokia mintis gali pasirodyti pernelyg drąsi daugeliui. Vis dėlto, atsirado drąsuolis, kuris nepabūgo ir tokio iššūkio – vienas menininkas iš Niujorko sukūrė Popiežiaus atvaizdą iš… Taip, taip – iš prezervatyvų. Tiesa, tam prireikė net 17 000 vienetų.
  • Šveicarija – viena iš nedaugelio šalių, kurioje rasite prezervatyvų, skirtų 11 – 14 metų paaugliams.
  • Net iki pat 1985 metų Airijoje prezervatyvai buvo parduodami tik vyrams, turėjusiems receptą.
  • Iššūkis iš prezervatyvų sukurti Popiežiaus atvaizdą, ne vienintelis netikėtas iššūkis, susijęs su šiuo gaminiu – negalima nepaminėti ir dar vieno: iš Portugalijos kilęs jaunuolis ryžosi šuoliui su net 30 metrų ilgumo virve, kuri buvo pagaminta iš prezervatyvų. Tiesa, tam prireikė net 18 000 prezervatyvų.

Štai, kiek daug įvairių ir netikėtų faktų galima pateikti apie šį gaminį. Kita vertus, nieko keista, kodėl taip yra – prezervatyvai egzistuoja jau ne vieną tūkstantį metų, tad natūralu, jog tokia ilga gyvavimo istorija neatsiejama nuo netikėtų detalių bei nutikimų.

Ankstesnis straipsnisDarbo ieškantis jaunimas ir darbdaviai socialiniuose tinkluose prasilenkia
Kitas straipsnisPerkraustymo paslaugos: kaip turėti didesnį pelną?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here