Internetas ir jo plėtra atvėrė visiškai naujas galimybes verslininkams. Iki jo verslo pradėti negalėjo bet kas, nes jis reikalavo didesnio ar mažesnio kapitalo. Tuo tarpu dabar smulkaus verslo projektai internete nereikalauja praktiškai jokio kapitalo. Domeną galima įsigyti už 5 eurus, svetainės talpinimą – už mažiau nei eurą per mėnesį, o plačiai naudojamos turinio valdymo sistemos yra visiškai nemokamos.

Nenuostabu, kad laikui bėgant verslo subjektų skaičius internete auga itin sparčiai. Kokie verslai internete yra populiariausi? Tai yra klausimas į kurį ir pabandysime atsakyti.

Elektroninės parduotuvės

Ko gero populiariausias verslas internete šiandien yra elektroninės parduotuvės. Įsirengti fizinę parduotuvę yra palyginus sudėtinga. Tam reikalinga surasti tinkamą vietą, susitarti dėl nuomos ir sudaryti jos sutartį, patalpas įrengti, pasamdyti darbuotojus, susirasti tiekėjus, sudaryti su jais sutartį, pasirūpinti prekių pristatymu… Tikrai daug darbo, o ką jau kalbėti apie būtiną kapitalą.

Elektroninės parduotuvės įsirengimas yra nepalyginamai paprastesnis. Viskas, ko jums reikia jai įsirengti yra domenas, svetainės talpinimas ir minimalios žinios, kaip įsidiegti nemokamą turinio valdymo sistemą ir elektroninei parduotuvei būtinus įskiepius. Kitu atveju, el. parduotuvę galite išsinuomoti, o viskuo už jus pasirūpins nuomotojas, jums liks tik pasirūpinti tiekėjais, o tą padaryti internete yra labai paprasta, ypač prekiaujant „dropshipping“ būdu. Paprasčiau (ir pigiau) nebūna.

Svetainių optimizavimas

Turėti savo svetainę yra paprasta ir nebrangu. Tačiau reikia mokėti padaryti taip, kad ji būtų randama paieškos sistemų ir lankytojų. Tuo užsiima svetainių optimizavimo paslaugas siūlančios įmonės. Šios paslaugos jau yra brangesnės, o tuo užsiimančių specialistų – trūksta, nors laikui bėgant būtent tokio tipo verslų internete atsiranda vis daugiau ir daugiau.

Svetainių kūrimas

Svetainių kūrimas yra dar viena verslo sritis, kuri yra plačiai paplitusi internete. Galima susikurti savo svetainę jau minėtų nemokamų turinio valdymo sistemų pagalba, tačiau jei norite kažko daugiau, kažko sudėtingesnio, turinčio jums būtinas funkcijas ir norimą išvaizdą, be svetainių kūrėjo paslaugų galite neapsieiti.

Rinkodara

Kaip fiziniame versle, taip ir internete, rinkodara yra būtina kiekvieno verslo sėkmei. O internetas siūlo dar daugiau galimybių reklamai ir įvairiems rinkodaros sprendimams nei jų galima aptikti fiziniame pasaulyje. Facebook, Gooogle, Instagram yra tik keli iš populiarių rinkodaros sprendimų, bet net ir tokią rinkodarą reikia mokėti vystyti bei turėti tam atitinkamų techninių sugebėjimų. Rinkodara užsiimantys verslai ir laisvai samdomi darbuotojai padės jums susitvarkyti su šiais iššūkiais.

Kiti verslai

Tai yra tik dalis to, ką siūlo internetas. Daugiau verslo internete pavyzdžių ir pasiūlymų jį įsigyti aptiksite verslovitrina.lt bei kitose interneto svetainėse, kurios specializuojasi verslo pardavime.

Ankstesnis straipsnisFlowers&lovers siūloma nauja pramoga – puokščių dirbtuvės
Kitas straipsnisPasilikime laiko sau – kokie namų įrenginiai jo sutaupo daugiausiai?

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here